magazin haberleri

Çukur dizisi yeni sezon ilk bölüm hangi gün yayınlanacak?

Çukur dizisi yeni sezon ilk bölüm hangi gün yayınlanacak?

Çukur dizisi 3. sezon fragmanı yeni sezon başlangıç tarihi ile ilgili bilgileri vermişti. Yamaç’ın tekerlekli sandalyedeki görüntülerinin ve Vartolu’nun hapishane etrafındaki açıklamalarının gündem olacağı dizide önemli gelişmeler yapacak. Peki, Çukur yeni sezon ilk bölümde Yamaç içinde bulunduğu durumdan kurtulabilecek mi?

Çukur dizisi 3. sezon 1. bölüm fragmanı diziseverlerin beğenisine sunuldu. Yamaç Koçovalı, Vartolu ve Sultan Koçovalı’nın çevresinde yaşanacak gelişmeler yeni sezon ilk bölümde dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek. Pazartesi günleri dizi tutkunlarıyla buluşan proje 16 Eylül’de 3. sezonuyla geri dönecek.


ÇUKUR YENİ SEZON FRAGMANIÇUKUR 3. SEZON İLK BÖLÜM ÖZETİ


Başlarına gelen olaylar sonrasında kendisini tekerlekli sandalyede bulan Yamaç içerisinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışacak. Ailesinin yaşadığı durum karşısında oldukça üzülen Sultan Koçovalı ise yakınlarını kurtarmak için çabalayacak. Vartolu’nun da önemli adımlar ayacağı yeni sezonda Çukur’da işler iyice karışacak.


ÇUKUR DİZİSİ SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?


Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak. Azer ve Timsah’la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel’e karşı bir adım önde olacak. Çukur’un, İstanbul’un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek.  


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS