magazin haberleri

Damla Ersubaşı'dan takipçisine küfürlü cevap!

2003-2012 yılları arasında yayınlanan 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, bir takipçisine verdiği küfürlü yanıtla şoke etti.Oyuncu Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmişti. Çiftin ilk kızları Zehra 2017 yılında, ikinci kızları Zeynep Nisa ise bir ay önce dünyaya gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde ihanet haberleriyle gündeme gelen çiftten Mustafa Can Keser'in, gece kulübünde bir kadınla yakınlaştığı iddia edilmişti.

Mustafa Can Keser, hakkında çıkan ihanet haberlerinin ardından şu açıklamayı yaptı: 
"Haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Sahibi olduğum gece kulübünde sarhoş bir bayan müşteri bir şeyler söylemeye çalışırken görüntüm alınıp, sanki eşini aldatıyormuş gibi bir boyut verilerek tüm medya organlarına servis edilmiştir."
Damla Ersubaşı, eşinin açıklamasından sonra, "Kendisi açıklama yaptı. Konuşacak pek bir şey yok. Arada ben sinirlenince takipten çıkarım" sözleri ile barıştıklarını duyurmuştu.

Ünlü oyuncu, bu kez bir takipçisine verdiği küfürlü yanıtla gündeme geldi. Takipçisinin mesajına, "Senin yedi sülaleni s.... ben de Damla değilim, bunu sakın unutma" yanıtını veren Ersubaşı tepki çekti.

Damla Ersubaşı, kendisine yönelen eleştirilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı, "Herkes üslubunun karşılığını alır" dedi.

"Hamileydim acımadınız, lohusaydım acımazdınız. Sizi hiç ilgilendirmeyen bir konuda evliliğim hakkında yorum yapma hakkına sahipsiniz, eşime her türlü hakareti etme hakkına, küfretme hakkına sahipsiniz, hamile bir kadının psikolojisini alt üst etme hakkına sahipsiniz ama konuştuğunuz dilden benim size cevap vermeye hakkım yok! Kusura bakmayın, herkes üslubunun karşılığını alır. Herkes dönsün, kendine baksın önce. Sonra hakaret etme hakkı bulsun kendinde!"

Damla Ersubaşı, geçtiğimiz aylarda "90 kiloydum, yüzde 45 yağ oranı vardı. Son çarem ameliyat olmaktı. Ameliyat sonrası 6,5 ayda 41 kilo verdim. Bu süreçte öncesi ve sonrasında psikolojik destek aldım" açıklamasını yapmıştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS