magazin haberleri

Defne Samyeli: Böyle tehditlere pabuç bırakmam!

Defne Samyeli, önceki gece Ulus’ta bir mekanda objektiflere yansıdı. İki kız arkadaşı ile yemek yiyen 48 yaşındaki şarkıcı, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.1,5 yıldır kira ödemediği iddiasıyla ev sahibiyle davalık olan Defne Samyeli, “Davalar devam ediyor. Böyle anlaşmazlık olduğu zaman ben hep dava ediyorum. Bir şekilde adalete güveniyorum” dedi.

Kemerburgaz’daki evinden taşınmayı düşündüğünü açıklayan şarkıcı, “Tabii ki düşünüyorum, ama bir sıkıntı varken ben de kendi adıma elimden geleni yapmak zorundayım. 'Gazetelere konuşurum, böyle yaparım' diye insanları sadece ünlü diye tehdit etmek hoş değil. Böyle tehditlere pabuç bırakacak biri değilim. Her şeyim ortada zaten” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Defne Samyeli'nin kirasını ödemediğine dair iddialarda bulunan ev sahibi Yusuf Araz, avukatı Iyaz Çimen aracılığıyla icra takibi başlatarak tahliye davası açmıştı. Samyeli ise ev sahibi Araz'ın '1.5 yıldır kiramı alamıyorum' sözleriyle itibarını zedeleyici açıklamalarda bulunduğu iddiasıyla 50 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

Samyeli'nin mahkemeye sunduğu dilekçede, şu ifadeler yer aldı:

"Yusuf Araz, Defne Samyeli'ne hakaret etti, onu rezil edeceğine dair şantaj yaptı. Ardından kişilik haklarını ihlal edecek şekilde basına konuştu. Samyeli, evindeki bir sorunla ilgili kendisini aradığında, 'Ne aşağılık insanlarsınız, çıkın evimden' diyerek küçük düşürücü sözler söyledi. '1.5 yıldır kiramı alamıyorum' iddiası ile Samyeli'nin ödeme gücü olmadığına yönelik algı yarattı."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS