magazin haberleri

Defne Samyeli, Cem Yılmaz'ı sildi!

Sunucu Defne Samyeli, oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşkı magazin gündemine bomba gibi düşen eski sevgilisi Cem Yılmaz’la olan fotoğraflarını Instagram hesabından sildi.Defne Samyeli, Cem Yılmaz’ın kendisine ihanet ettiği iddiası hakkında "Hiç konduramamıştım" demiş ancak sosyal medya hesabındaki birlikte çekilmiş fotoğrafları silmemişti.

47 yaşındaki sunucu, bugün eski sevgilisi ile olan tüm paylaşımlarını kaldırdı. Cem Yılmaz ise Samyeli ile olan görüntüleri silmedi.

2018 yılında aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli, haklarında çıkan ayrılık dedikodularını her seferinde yalanlamıştı. Hatta usta komedyen, "Delirmişler" diyerek, birlikte görüldükleri bir video yayınlamıştı.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında ikili, Defne Samyeli'in kızları ile birlikte Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı 'Alice' müzikalini izlemişti. Bu ziyaretten sonra Cem Yılmaz'ın, Serenay Sarıkaya'ya ilgi duymaya başladığı haberleri magazin gündemine gelmişti.

İhanet haberleri sonrası Defne Samyeli, sosyal medya hesabından sert bir açıklama yapmıştı: Benim özelim bana aittir. Kimsenin benim özel hayatımla ilgili merakını tatmin etmek gibi bir zorunluluğum, kimseye açıklama borcum yok. İnsanları kışkırtıp konuşturma ya da 'maksat haber olsun' mantığıyla dedikodu programlarına içerik sağlamak amacıyla devamlı yalan üreten anlayışı bu yaşımda hala hayretle izliyorum. İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı yine tenzih ediyorum. Üstüne alınması gereken sözde magazin gazetecileri neyse en kısa zamanda ekmeklerini kazanacakları hayırlı, faydalı başka işler diliyorum.

Samyeli ile sürpriz ayrılığının ardından sessizliğini koruyan Cem Yılmaz, konuk olduğu 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında Serenay Sarıkaya'ya olan ilgisini ilk kez açıklamıştı.

46 yaşındaki komedyen, "Instagram'da Serenay Sarıkaya'nın fotoğraflarına bakıyorum, dalıp gidiyorum. Bu stalk mu oluyor?" demişti. Sarıkaya ise Cem Yılmaz'ın açıklamalarına, "Ne güzel bir açıklama yaptı. Ne diyeyim ben şimdi buna?” sözleriyle karşılık vermişti.

'Alice' ekibi, 2 Şubat'ta 50'nci oyun kutlaması yaptı. Geceye katılanlar arasında Cem Yılmaz da vardı. Bu durum aşk söylentilerini bir kez daha alevlendirdi.

Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz çiftinden ilk fotoğraf, geçtiğimiz hafta yaptıkları Atina tatilinden geldi. Böylece sürpriz ilişki belgelenmiş oldu. Atina dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülenen Serenay Sarıkaya, "Her şey gördüğünüz gibi" sözleriyle, ilişkisini kabul etti.
Defne Samyeli ise magazin gündemine bomba gibi düşen aşk haberi sonrası, "Magazin basınına bir sözüm vardı. Ekim ayında üçüncü şahıslarla ilgili açıklama yapmış, işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün. Benim açıklamam yok. Benim sadece söylediklerim var. Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz, hiç yakışmaz" açıklamasını yaptı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS