magazin haberleri

Defne Samyeli, Cem Yılmaz'ı silemedi!

Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Aylardır yazılıp çizilen aşk haberleri karşısında sessizliğe bürünen sevgililer, ilk kez geçen hafta Atina’da görüntülenmişti. Defne Samyeli de geçtiğimiz gün yaptığı açıklamayla bu aşkın Cem Yılmaz’la birlikte olduğu dönemde başladığını ve aldatıldığını ima etmişti. Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile beraber olduğu fotoğraflarını silemedi.Cem Yılmaz ile Defne Samyeli, geçtiğimiz yılın son günlerinde yollarını ayırmıştı.

Yılmaz'ın daha sonra oyuncu Serenay Sarıkaya ile yakınlaştığı iddia edilmişti.

Cem Yılmaz, Alice Müzikali oyuncularının kendi aralarında düzenlediği 50. oyun kutlama partisine katıldı. Yılmaz ile Sarıkaya aynı fotoğrafta yer alması 'aşk' iddialarını yeniden gündeme getirdi.

İkilinin 15 gün önce Yunanistan'ın başkenti Atina'da çekilen fotoğrafları ise aşkı belgelemişti. Atina'dan ayrı uçaklarla dönen ikiliden Sarıkaya, "Her şey göründüğü gibi" ifadeleriyle aşk itirafında bulunmuştu.

Defne Samyeli ise şu açıklamalarda bulunumuştu:

"Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün. Benim açıklamam yok. Benim sadece söylediklerim var. Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Ben onunla ilgili bir netlik kazandırmak istedim.Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz, hiç yakışmaz."
Defne Samyeli, magazin gündemine bomba gibi düşen beraberlikten sonra eski sevgilisi Cem Yılmaz ile yer aldığı kareleri sosyal medya hesabından silemedi.

İşte Defne Samyeli'nin silemediği o fotoğraflar...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS