magazin haberleri

Defne Samyeli koşar adım gitti

Sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, önceki gün arkadaş grubuyla Bebek'te görüntülenirken, gazetecilerden kaçmak için büyük çaba harcadı. (Milliyet)Boğaz keyfi yapan Defne Samyeli, yaklaşık beş saat kaldığı mekandan gece yarısı ayrıldı.

48 yaşındaki güzel, kadın arkadaşının sıfır şekilde yanaştırdığı otomobile koşar adım bindi.

Gazetecilerden kaçmak için çaba harcayan ünlü sunucu, derin göğüs dekolteli kıyafetiyle dikkat çekti.

Şarkıcı Mustafa Sandal'ın kaleme aldığı 'Beni Ağlatma' adlı kitabında kendisine izinsiz şekilde yer verdiği için dava açan Samyeli, Sandal'ın "Biz aramızda anlaşırız. Onu kırdığım için özür dilerim" açıklamasından haberi olmadığını söyledi.

'Onun bu dünyada olmaması gerektiğini düşündüm'

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın YouTube üzerinden yayınlanan programına konuk olan Defne Samyeli, "Affetmeyeceğiniz biri var mı?" sorusuna verdiği cevapla adından söz ettirmişti.

48 yaşındaki ünlü isim, "Hayatta hiç affetmeyeceğim dediğiniz biri var mı?" sorusuna, "Çocukluğumdan 'keşke ölse' dediğim bir kötü kişi vardı. Hatta sırf onun için hiç iz bırakmadan bir insan nasıl öldürülür diye araştırmıştım. Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman" yanıtını vermişti.

Samyeli, "Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var. Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçek var. Ergendim o zamanlar. Bunu düşündüm ama elbette uygulamadım. Onun dışında bu duyguyu öyle hissettiğim başka biri yok" ifadelerini kullanmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS