Demet Akalın 'Yargı' tutkunu

Demet Akalın 'Yargı' tutkunu

Demet Akalın 'Yargı' tutkunu

Demet Akalın ve Ece Erken önceki gün Etiler'de görüntülendi. Akalın en büyük keyfinin Kanal D’nin reyting rekortmeni yapımı ‘Yargı’ dizisini izlemek olduğunu söyleyerek övgü yağdırdı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Demet Akalın uzun süre küs kalıp eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesi üzerine barıştığı Ece Erken ile önceki gün Etiler’deydi. Öğle yemeği yediler. Bir yandan da dertleştiler. Geçmişe sünger çektiklerini söyleyen ikili kış için tatil planı yaptıklarını dile getirdi. Rotaları Amerika. Bir aksilik çıkmazsa Las Vegas’a gidecekler.

 

Demet Akalın hafta sonları en büyük keyfinin Kanal D’nin reyting rekortmeni yapımı ‘Yargı’ olduğunu belirtti.

Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı diziye övgüler yağdırıp “İlk günden beri tutku, merak ve heyecanla izliyorum. Başından sonuna kadar gözümü bile kırpmıyorum neredeyse. Pınar Deniz de inanılmaz iyi oynuyor” dedi.

Demet Akalın, Miss Türkiye’de üçüncülük tacını takan Neşe Erberk’in kızı Selin Erberk Gurdikyan’ın torpil ile dereceye girdiğini ima etmişti.

Şarkıcı, “Selin’e ayıp oldu! Aslında ne güzelmiş o kız. Bir tek resimden cezasını kestim. Zamanında annesi Neşe Erberk’te çok param kalmıştı, o yüzden” diye konuştu.