Demet Evgar: Muhtemelen Mavi’yi köy okuluna yazdırırım

Demet Evgar: Muhtemelen Mavi’yi köy okuluna yazdırırım

Demet Evgar: Muhtemelen Mavi’yi köy okuluna yazdırırım

Demet Evgar, geçtiğimiz mart ayında, uzun süredir aşk yaşadığı işletmeci Levent Babataş ile nikâh masasına oturmuştu. Yedi aylık hamile olan oyuncu, kızına Mavi adını verecek. 42 yaşındaki sanatçı, yaşadığı süreci oyuncu arkadaşı Şebnem Dönmez’in ‘Satori’ programına anlattı. İşte ünlü oyuncunun çarpıcı açıklamaları...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şebnem Dönmez, "Demet Evgar ile 2004 yılındaki 'Aslı ile Kerem' dizisinde tanıştık. Hiç yüz göz olmadık ama iletişimimiz de hiç kopmadı. En kötü anlarımızda birbirimizin yanında olduk" dedi. Anne olmak için gün sayan ve her sabah ‘İyi ki doğdun güneş’ diye şarkı söyleyen Evgar, konuk olduğu programda şu ifadeleri kullandı:

- Bebeğimi bedenimde misafir etmeden önce sıkışmış bir dönemdeydim. Kundalini kriya’sına başladım. 40 gün boyunca sabah 05.30’da kalkıp, meditasyon yaptım. Zaten o süreçte de hamile kaldım.

 

Çocuk doğurmak zorunda olmadığımı düşünürdüm ama gördüm ki anneliğe çok hazırmışım. Şimdi Mavi beni seçtiği için çok mutluyum, umarım beni sever.

- Kızıma vücudumda sağlıklı bir alan açmak için gece yarıları 03.00’te uyanıp, yoga yapıyorum.

- Bebeğimi suda dünyaya getirmek istiyorum. İnşallah kısmet olur.

Bizim evde televizyon olmayacak. Muhtemelen Mavi’yi köy okuluna yazdırırım. Çünkü büyük kentlerde özel okullarda okuyan çocuklar başlarını tabletten kaldırıp, ‘Merhaba’ demeyi bilmiyor.