magazin haberleri

Demet Şener Cenk Küpeli neden boşandı? Demet Şener ve Cenk Küpeli ayrılık nedeni açıklaması

Demet Şener Cenk Küpeli neden boşandı? Demet Şener ve Cenk Küpeli ayrılık nedeni açıklaması

Demet Şener- Cenk Küpeli çifti İstanbul Bakırköy 12.Aile Mahkeme’sinde dün sabah boşandılar. Peki yeni evli çift Demet Şener-Cenk Küpeli neden boşandı?

Sürpriz bir şekilde evlenip yine sürpriz bir şekilde boşanan Demet Şener-Cenk Küpeli çiftinin neden ayrıldıkları merak ediliyor. Büyük bir aşk ile 21 Haziran 2019 tarihinde evlenen Demet Şener-Cenk Küpeli çiftinin ayrılık sebebi ortaya çıktı. Demet Şener ile evliliğini sonlandıran Cenk Küpeli'den dün açıklama açıklama gelmişti bugün ise Demet Şener ayrılık nedenine dair açıklamada bulundu.

Demet Şener Cenk Küpeli neden boşandı?

Yeni evlenen çiftin boşanmasında en büyük etkenin Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu gelen bilgiler arasında. Şener yaptığı bir röportajda 'çocuk istiyor musunuz?' sorusuna 'kısmet' cevabını vermişti.

Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan Demet Şener istenmeyen gelin olmuştu. Küpeli'nin ailesi ne nikaha katılmış ne de gelinleriyle bir araya gelmişti. Cenk Küpeli’nin babası ve annesi Oya-Avni Küpeli, 'Oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz' sözleriyle Demet Şener'e isyan etmişti.

Cenk Küpeli'den ilk açıklama

Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Küpeli, 'Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim...' ifadelerini kullandı.

Demet Şener'den açıklama

Ayrılık sonrası sessizliğini bozan Demet Şener dedikodulara son noktayı koydu. Ünlü manken yaptığı açıklamada; 'Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır. Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim.' ifadelerine yer verdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS