magazin haberleri

Deniz Akkaya koronavirüsü atlattı

Koronavirüsü atlatan Akkaya bugün hastaneden taburcu oldu. Taburcu olduğunu sosyal medya hesabından paylaşan Akkaya, "Bugün hastaneden çıkmış bulunuyorum. Kalıcı hiçbir hasar kalmadan, hayata, sağlıklı yaşama ve yaşamaya devam ediyor olacağım" dedi.Son dönemde girdiği polemikler ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Deniz Akkaya'nın koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Akkaya, şunları söylemişti:

Herkese merhaba... O gün geldi, çattı. Bendeniz de salgının kucağına düştüm. Sinsice bünyemize yerleşen bu hastalık geçene kadar, sizlere sümüklü peçete, nefes darlığı storyleri ve yatak videoları atamayacağım.

Keza yalnız kalmanın ve belirsizliğin, sizi iç hesaplaşmanın göbeğine attığını biliniz. 10 günlük karantinam bittiğinde eskisinden sağlıklı ayağa kalkmak için gün saydığımı biliniz.

Koronavirüs tedavisi tamamlanan Deniz Akkaya'nın sosyal medya paylaşımı şöyle:

Bugün hastaneden çıkmış bulunuyorum. Kalıcı hiçbir hasar kalmadan, hayata, sağlıklı yaşama ve yaşamaya devam ediyor olacağım. Koronavirüs belli ki özellikle benim gibi yaşamına, sporuna, yasam kalitesine çok önem veren insanları entresan sekilde daha cok etkiledi. Bunun da vardır bir sebebi diyerek kaldığımız yerden anladığımız aynı şekil hayata devam ediyor olacağız. Özellikle mutasyon döneminde belliki herkes nasibini alacak çünkü ben hastaneden çıkana kadar çemberin tamamen daraldığını gözlemledik. Bu süreci ağır başlayıp bugün sıfır etkisi ile bitirmenin en büyük sebebi sigara hayatim boyunca hiç kullanmamış olmasının çok büyük etkisi olduğunu söyledi doktorumuz.
Yani kısaca sağlıklı yaşama eskisinden daha sıkı sarılarak devam ediyor olacağim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS