Destan 21. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

Destan 21. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

Destan 21. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

ATV'de yayınlanan Destan dizisinin 21. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 21. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Destan dizisinin 21. bölümünde; Çok küçük yaşta birbirinden ayrılan abla kardeş Akkız'ı yok etmek için tekrar bir araya gelir. Zeki bir plan ile Alaca Hatun'u Akkız'ın yanına sokan Ulu Ece'nin şimdiki planı ne olacaktır? Akkız, Alaca'nın annesini olmadığını öğrenecek mi? soruları yanıt aradı. İşte Destan dizisinin 21. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Destan dizisinin 21. bölümü ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Destan dizisinin son bölümünde; Çolpan ve Balamir'in hamlesi Alpagu han'ı tahtından edebilecek mi? sorusu yanıt aradı. Destan dizisinin son bölüm full izle linkleri haberimizde...

Destan 21. bölüm izle

Şavaş kararı alan Alpagu Han askerlerin iaşelerini temin etmesi için görevlendirdiği Kaya Yabgu'dan gelen haberle şok olur. Gök Orda'da tahılın ve yiyeceğin kalmadığını öğrenen Alpagu Han'ın buna karşı hamlesi ne olacaktır. Planları istedikleri gibi ilerleyen Çolpan ve Balamir'in bir sonraki hedefi nedir?

Mei Jin'in büyük kozu nedir?

Dağ baskınını yapan ve Batuga'yı öldürmeye çalışan aldakçıbaşını sağ bırakan Mei Jin, her şeyi aldakçıbaşına itiraf ettirip hem Çin'e atılan iftirayı temizlemek, hem de Ulu Ece ve Kaya'yı ölüme götürmek istemektedir. Elinde bu büyük kozu tutan Mei Jin başarılı olabilecek midir?

Kardeş kavgası

Tutkun'un Ulu Ece ve Kaya tarafından öldürüldüğüne emin olan Temur, Kaya'yı pusuya düşürerek alt eder. Köşeye sıkışan Kaya her şeyi itiraf edecek midir?