Destan dizisi 20. bölüm izle tek parça! ATV Destan son bölüm full izle!

Destan dizisi 20. bölüm izle tek parça! ATV Destan son bölüm full izle!

Destan dizisi 20. bölüm izle tek parça! ATV Destan son bölüm full izle!

ATV'de yayınlanan Destan dizisinin 20. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 20. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Destan dizisinin 20. bölümünde; Akkız'ın hamlesi, Ulu Ece'yi köşeye sıkıştırır. Alpagu Han, Temur'un doğumunda taktığı yüzüğün niye Vargı Beg'in üzerinden çıktığını sorar. Ulu Ece yolun sonuna mı gelmiştir? Ulu Ece'ye hamlesini yapan Akkız, Temur ile birlikte Kaya'nın peşine düşer ve Batı Gök Kağanlığına gider. Akkız ve Temur, Kaya'ya her şeyi itiraf ettirebilecekler mi? soruları yanıt aradı. İşte Destan dizisi 20. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Destan dizisinin 20. bölümü ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Destan dizisinin son bölümünde; Me jin tek oyunla bütün rakiplerinden kurtulacak mı? sorusu yanıt ararken Çolpan ve balamir'in şeytani planı dikkat çekti. İşte Destan dizisinin son bölüm izle linkleri...

Destan dizisi 20. bölüm izle

Dağ baskını suçu üzerlerine kalmasın diye imparator babasının emriyle Batuga'yı kurtarıp bir çukura kapatan Mei Jin, Kaya onları suçlayınca emin olur; Dağ baskınını Ulu Ece ve Kaya yapmıştır. Oyununun ikinci aşamasına geçer ve Batuga'yı tuttuğu yeri gizlice Kaya'ya haber verir. Hemen ardından Alpagu Han'ı da oraya gönderir. Kurduğu oyuna göre Kaya Batuga'yı öldürecek, Alpagu da bir oğlunun diğer oğlunu öldürdüğünü görecektir. Mei Jin'in oyunu başarılı olacak mı?

Çolpan ve balamir'in şeytani planı!

Obasındaki büyük kıyımla yıkılan Çolpan, Gök sokaklarını da Dağ kadar boş bırakmaya ant içer ve Balamir'le birlikte Gök Orda'ya gelir. Yaptıkları şeytani plan, sadece Gök Saray'ı değil Gök Kağanlığını da bitirebilecek bir plandır ancak karşılarında Saltuk'u bulurlar. Saltuk Çolpan'a olan aşkına rağmen bu planı açığa çıkarabilecek mi?

Alpagu Han'ın büyük hamlesi

Herkes Alpagu Han'ı yönlendirmeye çalışırken, Alpagu Han kendi büyük hamlesini yapar. Herkesi çok zor bir karar vermek zorunda bırakacak olan bu hamle, ülkenin ve ailenin geleceğini nasıl etkileyecektir?