hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dila Tarkan-Dağhan Doğruer çifti Atina'da evlenecek

  Dila Tarkan-Dağhan Doğruer çifti Atinada evlenecek
  expand

  Sosyetenin ünlü isimlerinden olan Dila Tarkan ile sevgilisi Dağhan Doğruer, geçtiğimiz hafta düzenlenen bir törenle evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı. Hazırlıklara başlayan ünlü çiftin düğün detayları ortaya çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Üç yıldır birlikte olan Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer çifti, geçtiğimiz hafta nişanlanarak evlilik için ilk adımı atmıştı. Aileleri ve yakın dostlarının katıldığı bir tören düzenleyen ikilinin mutlu pozları sosyal medyadan paylaşılmıştı. Hayatlarını birleştirmek için hazırlıklara başlayan Dila Tarkan ile Dağhan Doğruer'in düğün detayları ortaya çıktı. 

  Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Atina'da lüks bir otelde gerçekleştirilecek olan düğün için 300 konuğunu Yunanistan'a götürecek olan çift, düğünü eğlenceli bir hafta sonu tatiliyle birleştirecek.

  Tek bir düğün eğlencesiyle yetinmek istemeyen Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer çifti de düğünlerini hafta sonu boyu kutlayacak. İtalya'dan gelecek özel bir müzik grubunun sahne alacağı düğünde, sürpriz bir Yunan sanatçı da yer alacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow