magazin haberleri

Dilan Çıtak Tatlıses: Babam eski kafalı öyle şeyleri sevmez

Levent Dörter’le yeniden barıştıklarını açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses artık evlenmek istediklerini söyledi.İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Levent Dörter’le tekrar barıştıklarını ve evlenmek istediklerini söyledi. Nişantaşı’ndaki görüntülenen şarkıcı, babası İbrahim Tatlıses’in henüz sevgilisi Dörter’le tanışmadığını açıkladı:
“Babamın öyle bir tanışma durumu yok. Önce bir isteme olacak, orada tanışacaklar. Kız evlat babası, eski kafa biraz öyle şeyleri sevmez. Bizim babalarımız eski kafalı olabiliyor, ‘Mutluysanız evlenin kurtulun laftan sözden’ diyor.”
Levent Dörter’le daha önce iki kez ayrılıp barıştıkları hatırlatılınca Tatlıses, “Magazin basınının yazdığı kadar kavga etmiyoruz. Eskiden öyleydik ama şimdi öyle değiliz” dedi.
Şu sıralar babasının eski şarkılarını cover’ladığı yeni bir çalışması olduğunu ifade eden şarkıcı “Şimdi bizim yeni projemiz var, babamın şarkılarını cover yapıyoruz. Sonra evlilik istiyoruz” diye konuştu.
Sevgilisi Dörter’in kendisini sürpriz yapmak için Roma’ya uçak bileti aldığını açıklayan Dilan Çıtak Tatlıses, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bugün doğum günüm, Levent sağ olsun sürpriz yapmak için Roma’ya uçak bileti aldı ama biz uçağı kaçırdık benim yüzümden. Bileti yarına erteledik, biraz fark çıktı.” (Hürriyet)
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS