Diriliş Ertuğrul 146. bölüm fragmanı: Beybolat’ın sonu ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 146. bölüm fragmanı: Beybolat’ın sonu ne olacak?

Diriliş Ertuğrul 146. bölüm fragmanı: Beybolat’ın sonu ne olacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı bu hafta Beybolat ile ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ın içinde bulunduğu durumdan kurtulup kurtulamayacağı yeni bölümde netleşecek. Peki, Diriliş Ertuğrul 146. bölümde İlbilge’nin davranışları nasıl şekillenecek?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Diriliş Ertuğrul fragman videosu Gündoğdu’nun yıllar sonra Söğüt’e döneceğini gösterdi. Gündoğdu’nun dönmesiyle birlikte Söğüt’te önemli gelişmelerin yaşanması beklenirken Moğollara karşı yapılacak savaş için çeşitli tehlikeler de devam edecek. İşte Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 146. bölümde meydana gelecek olaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 146. BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Bey,  tuzağa düşürdüğü Alıncak ve Dragos’u yakalamış, Alıncak’ı öldürüp Dragos’u ise idam etmek için Macellum’a çıkartmıştı.  Dragos’un adamı komutan Branas’la  Dragos’u idamdan kurtarmak için plan yapan Beybolat, son anda  kimliğinin açığa çıkmaması için plana uymamış ve Ertuğrul’un Alpleriyle birlikte Dragos’un askerlerine saldırmıştı. Böylece onun Albastı olduğunu bilen herkes ölmüş olacak ve Ertuğrul Bey’in kuşkularını ortadan kaldıracaktı.

Branas saldırdığında Ertuğrul Bey’in elinden kurtularak Ertuğrul beye saldıran Dragos,  bu duruma önceden hazırlı olan Ertuğrul Bey tarafından Söğüt meydanında öldürülmüştü.

Pişmanlık ateşiyle yanan ve Ertuğrul Bey’den af dilemek için Söğüt’e gelen Bamsı, Gündüz’ü sıkıştıran Dragos’un adamlarına Pusatsız karşı koyarak Gündüz’ü kurtarmış ve ağır yaralanmıştı. Obada tedavisi yapılan Bamsı nedamet getirip Ertuğrul Bey’den özür dilemişti.

Ağabeyi Beybolat hakkında kuşkuları artan İlbilge, Ertuğrul Bey’in kurduğu oyuna destek vererek ağabeyini tuzağa düşürür.  Bu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı nasıl bir son bekliyor? Ağabeyinin Albastı kimliğini öğrenen İlbilge’nin tavrı ne olacak?

Halep’te yurt tutarak kardeşi Ertuğrul ile birlikte Bizans sınırına gelmeyen Gündoğdu yıllar sonra Söğüt’e geliyor. Gündoğdu’nun Kayı obasına gelişi neleri değiştirecek? İki kardeşi Moğollara karşı girişilecek cenk yolunda ne gibi tehlikeler bekliyor?