Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey’den önemli açıklama!

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey’den önemli açıklama!

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey’den önemli açıklama!

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı Ertuğrul Gazi’nin yapacağı açıklamaların bu haftaya damga vuracağını gösterdi. Bu bölümle birlikte son 3 bölümünü ekrana getirecek olan dizide önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Peki, Diriliş Ertuğrul 148. bölümde obadakilerin kaderini etkileyen yeni gelişmeler neler olacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Diriliş Ertuğrul fragman videosu 15 Mayıs’taki yeni bölümde Ertuğrul Bey’in oldukça önemli bir konuşma yapacağını gösterdi. Kurulan tuzakları yok ederek Anadolu ateşi taşıyacaklarını hatırlatan Ertuğrul Gazi çevresindekilere dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulunacak. İşte Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta meydana gelecek olaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı’nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir’e Kayı Alplarından önce gelen Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı’yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder.

Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı’yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han’ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey’e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey’i yakalar. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır yaralar.

Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?