Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı yayınlandı, son 2 bölüm!

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı yayınlandı, son 2 bölüm!

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm fragmanı yayınlandı, son 2 bölüm!

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı finalden bir önceki bölümde meydana gelecek olayları gösterdi. Çarşamba akşamı diziseverlerin karşısında olan projede gelecek hafta da sıra dışı gelişmeler yaşanacak. İşte Diriliş Ertuğrul 149. bölümde yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Diriliş Ertuğrul fragman videosu Ertuğrul Gazi ve alplarının Anadolu’ya ateşi taşımak adına mücadelelerinin devam edeceğini gösterdi. Karşılaştıkları manzara sonrası tedbir almak durumunda kalan Ertuğrul Bey son derece önemli açıklamalar yapacak. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün tanıtım videosu ve son bölümünde meydana gelen olaylar…

DİRİLİŞ ERTURĞUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 148. BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Bey, Hülagü Han’ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı tarafından tutsak edilmiş, Turgut ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey’i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.

Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu’nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey’in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş,  Ertuğrul Bey’i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı’yı kendine doğru çekmişti.

Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka’nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey’i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı’nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı’yı öldürmüştü.

Arıkbuka’nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı’yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka’nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı’yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti.