Diriliş Ertuğrul bitiyor mu? İşte final fragmanı…

Diriliş Ertuğrul bitiyor mu? İşte final fragmanı…

Diriliş Ertuğrul bitiyor mu? İşte final fragmanı…

Diriliş Ertuğrul final bölümü fragmanı dizinin takipçilerine kötü haberi verdi. 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü ekranda olacak bölümü ile final yapacak olan Diriliş Ertuğrul takipçilerine veda edecek. Peki, Diriliş Ertuğrul 150. bölümde neler yaşanacak ve Ertuğrul Gazi’nin son sözleri neler olacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı merakla beklenen sorunun gelecek hafta yanıt bulacağını gösterdi. TRT1 ekranlarında çarşamba günleri diziseverlerle buluşan proje 150. bölümü ile final yapacak. İşte Diriliş Ertuğrul final bölümünde yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu ve son bölümün özeti…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Bey Albastı’yı öldürdükten sonra abisi Gündoğdu’yu Arıkbuka’nın tuzağından kurtarmış ve obaya dönmüştü. Cenkte ağır yaralanan Turgut iyileşmiş, Ertuğrul Bey ve Gündoğdu’nun da obaya sağ salim dönmesi obayı bayram yerine çevirmişti. Ertuğrul Bey bu mutluluğu perçinlemek üzere daha önce evlilik sözü verdiği İlbilge Hatun ile konuşmuş ve yakın zamanda bu meseleyi sonuçlandırmak istediğini bildirmişti.

Abisinin öldürülüşünü hazmedemeyen Sırma Arıkbuka ile iletişime geçip işbirliği yapmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Arıkbuka, Ertuğrul Bey’in Berke Han’ın adamlarıyla buluşacağı yeri öğrenmiş ve Ertuğrul Bey’e tuzak kurmuştur.