Diriliş Ertuğrul bitiyor mu? Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay!

Diriliş Ertuğrul bitiyor mu? Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay!

Diriliş Ertuğrul bitiyor mu? Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay!

TRT1 ekranlarında Çarşamba günleri diziseverlerle buluşan Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanı yayınladı. 148. bölüm tanıtım videosunda “son 3 bölüm” ifadesinin kullanılması kafalarda soru işareti oluşturdu. Peki, Diriliş Ertuğrul gerçekten bitiyor mu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Diriliş Ertuğrul fragman videosu dizinin takipçilerine kötü haberi verdi. “Son 3 bölüm” ibaresinin yer aldığı tanıtım dizinin sona ereceği iddialarını doğruladı. Herhangi bir değişiklik olmaması durumunda 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü ekranda olacak 150. bölümde Diriliş Ertuğrul’un final yapması bekleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı’nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir’e Kayı Alplarından önce gelen Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı’yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder.

Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı’yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han’ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey’e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey’i yakalar. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır yaralar.

Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?