magazin haberleri

Diriliş Ertuğrul final yapıyor! İşte 150. bölüm tanıtımı

Diriliş Ertuğrul final yapıyor! İşte 150. bölüm tanıtımı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile final iddialarını doğrulamıştı. 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü ekranda olacak son bölümü ile TV’ye veda edecek olan Diriliş dizisi takipçilerini yeni haftada da şaşırtacak. Peki, Diriliş Ertuğrul 150. bölümde hangi gelişmeler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul fragman videosu bu hafta TRT1 ekranlarında olan dizinin takipçileriyle vedalaşacağını gösterdi. Her çarşamba diziseverlerin beğenisine sunulan projede Ertuğrul Gazi’nin açıklamaları gündem olacak. İşte Diriliş Ertuğrul final bölümü fragmanı ve yeni haftada yaşanacaklar…


DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİNAL FRAGMANIDİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ


Ertuğrul Bey Albastı’yı öldürdükten sonra abisi Gündoğdu’yu Arıkbuka’nın tuzağından kurtarmış ve obaya dönmüştü. Cenkte ağır yaralanan Turgut iyileşmiş, Ertuğrul Bey ve Gündoğdu’nun da obaya sağ salim dönmesi obayı bayram yerine çevirmişti. Ertuğrul Bey bu mutluluğu perçinlemek üzere daha önce evlilik sözü verdiği İlbilge Hatun ile konuşmuş ve yakın zamanda bu meseleyi sonuçlandırmak istediğini bildirmişti.
 
Abisinin öldürülüşünü hazmedemeyen Sırma Arıkbuka ile iletişime geçip işbirliği yapmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Arıkbuka, Ertuğrul Bey’in Berke Han’ın adamlarıyla buluşacağı yeri öğrenmiş ve Ertuğrul Bey’e tuzak kurmuştur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS