magazin haberleri

7Yüz'ün galası yapıldı

BluTV'nin merakla beklenen dizisi 7Yüz'ün galası yapıldı. Galaya Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, BluTV Kurucu CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ, Doğan TV yöneticileri, Honda Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Serdar Akman, dizi oyuncuları, gazeteciler ve çok sayıda davetli katıldı.7Yüz izleyicilerle buluşuyor
Dizi, kendi içinde başlayıp biten 7 hikayeden oluşan dizinin her bölümünde karakterler en karanlık taraflarıyla yüzleşiyor. Peki karakterler bu karanlık taraflarına göz yumup hayatlarına devam edebilecekler mi?
BluTV'nin 4. özgün projesi
BluTV CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ gecenin açılış konuşmasında "İlk 12 ay bizim için kullanıcıyı tanıma ve kendimizi anlatma ile geçti diyebilirim. Bu senenin başında Masum ile sahneye çıktık. Ardından Sahipli ve Çalınmış Hayatlar geldi. Bu projelerle birlikte kullanıcı sayımızda ciddi bir artış oldu. Bu artış motivasyonumuzu artırdı, yeni arayışlar içine soktu. Son 5 ayımız başka ne tür dizi yapabilir, nasıl bir hikaye ile ilerleyebiliriz ile geçti. Bu süreç de bizi mutlu eden bir başka durum ise; sektörün BluTV’nin gelişiminden heyecan duyuşu oldu. Bu ayrıca mutlu ediyor. Yapımcı, senarist ve oyuncular ile karşılıklı fedakârlıkla şeffaf bir ilişki kurduk. 7YÜZ’ güzel bir proje oldu." dedi.
'Yenilikçi ve teknolojiyi barındıran bir marka olarak bu projede yer aldık'
Honda'nın katkıları ile gerçekleşen galada Honda Türkiye'nin Satış ve Pazarlama Müdürü Serdar Akman "Günümüzde müşterilere çok fazla ulaşabildiğimi mecralar var. Ama biz, DNA'sında yenilikçilik ve teknolojiyi barındıran Honda markası olarak böyle bir projenin içinde olmak çok önemliydi. Bu proje bize anlatıldığında, herkesin duyduğu heyecanı biz de duyduk ve bu projenin içinde biz de olmalıyız dedik çünkü projenin altında BluTV ve Doğan Grubu var. Bu da bizim için çok büyük bir güvence." dedi.
'Sanattaki duyguyla otomobilin teknolojisini bir araya getirdik'
Akan sözlerine şöyle devam etti: "Biz teknolojiyi teknolojiyi ve yenilikçiliği ön plana çıkarıyoruz ancak otomobil teknolojisinin içinde duygu yok, duygu sanatta var. Biz aslında sanattaki duyguyla otomobilin teknolojisini bir araya getirmiş olmaktan çok mutluyuz. Umarız böyle projelerle devam ederiz."
'7YÜZ', 22 Eylül'de BluTV'de!
BluTV'de yepyeni bir dizi izleyiciyle buluşuyor. Orijinal projeleri ile Türk izleyicisinin dikkatini çeken, Türkiye’nin ilk internet televizyonu BluTV, kendi yerli yapımlarını seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. Masum, Sahipli ve Çalınmış Hayatlar projeleriyle televizyonculuk dünyasında değişimin sinyallerini veren BluTV yeni projesi '7YÜZ' ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Yüzleşme temalı dizide birbirinden ünlü oyuncular yer aldı
Dizide, Belçim Bilgin, Cem Davran, Dolunay Soysert, Damla Sönmez, Engin Hepileri, Ekin Koç, Genco Erkal, Melisa Sözen, Merve Dizdar, Pınar Göktaş, Sinan Tuzcu, Serkan Altunorak, Tuğrul Tülek ve Tilbe Saran rol aldı.
7Yüz'ün galasından merak edilen fotoğraflar
10 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
11 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
12 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
13 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
14 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
15 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
16 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
17 / 17
7Yüz'ün galası yapıldı
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS