Arka Sokaklar 389. yeni bölümde ekip'e yeni isim katılıyor - Canlı izle

A A

16.02.2016 - 13:19 Son Güncelleme:

Arka Sokaklar dizisinde izleyenler yine tehlikeli aksiyon dolu anlar yaşamaya devam etti. Arka Sokaklar 389. bölüm fragmanları yayınlandı. Aksiyon sahneleri heyecan yaratan dizide izleyiciyi bu bölümde ne gibi sürprizler bekliyor? Bu bölümde ekip yeni bir baskın gerçekleştirdi. Yeni Ekip, Sancar ve Nusret’in Peşine Düşüyor. Ekip, keskin nişancının hedefinde! Peki, hedef kim? Rıza baba ve ekibi bu tehlikelerden kendilerini kurtarabilecekler mi? İşte Arka Sokaklar 389. bölümden detaylar haberimizde...

Arka Sokaklar 389. yeni bölümde ekip'e yeni isim katılıyor - Canlı izle

Cuma akşamı ekrana gelen nefes kesen son bölümün ardından Arka Sokaklar 389. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar 389. bölüm fragmanları yayınlandı. İşte Arka Sokaklar 389. bölümden detaylar haberimizde...

Ekibe, Hakan Komiser Katılıyor..

Yeni Ekip, Sancar ve Nusret’in Peşine Düşüyor.

 Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Cuma akşamı yeni bölüm ile ekrana geliyor.

 Çatışmanın ardından bir hafta geçmiş, ölenlerin kimlikleri belirlenmiş, örgüt ile bağlantıları da kesinlik kazanmıştır. Militan kadrosundan Şener ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış, ameliyatı iyi geçmiştir. Arif müdür, terörle mücadeleye de haber verilerek, ekibin hastaneye gidip Şener’in ifadesinin alınmasını söyler.

Daha sonra Arif, Rıza’ya bir dosya verir. Dosyada, dağ kadrosundan şehre inen keskin nişancıların listesi yer almaktadır. Nişancıların hedefleri bellidir, her namlunun ucunda bir polis. Mesut ve Selin, Şener’in ifadesini almak için hastaneye gitmektedir. Bu sırada TEM Komiseri Hakan Çınar hastanede Şener’in yanına gelir. Ancak tam geldiği sırada Şener, keskin nişancı tarafından vurularak öldürülür. Şener’i öldüren keskin nişancıyı bulmak, Sancar ve Nusret’e ulaşabilmek için Terörle Mücadeleden Hakan Komiserin ekibimizle bir süre birlikte çalışması kararı alınır. 

Arka Sokaklar 389. Bölüm fragmanı yayında! Ekip, keskin nişancının hedefinde! Peki, hedef kim?

Arka Sokaklar 389. Bölüm 19 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 389. Bölüm 2. Fragmanı

 Arka Sokaklar 389. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar macerasever izleyenlere yeni polisiye aksiyonlar yaşatmaya devam ediyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın yayınlanan bölümünde neler yaşandı? İşte Arka Sokaklar son bölüm ve detaylar..

Arka Sokaklar 388. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

Savcılık emri üzerine, ekip bir falcı baskınına gider. Falcı Serkan, fal baktığı insanlardan şantajla para sızdırmaktadır. Mesut, Selin, Ali, Volkan ve Arda tarafından yapılan baskında, Falcı Serkan’ın kasasından bir eser çıkar. Yapılan incelemeye göre, 18.yüzyıla ait nadide bir Osmanlı eseridir. Akabinde Falcı Serkan sorguya alınır.

Bahattin, eşi Aynur ve oğlu Onur ile birlikte yaşayan, Doğu kökenli zengin bir iş adamıdır. Oğlu Onur fidye için kaçırılmıştır. Bahattin istenilen miktar parayı hazırlayıp oğlunu kurtarmaya gider. Nusret’in adamlarından Yalçın ile buluşur. Ancak, bu buluşmada silahlar konuşur, Bahattin yaralanır Yalçın kaçar.

Olay, ekibimize intikal eder. Ali, Selin, Volkan ve genç polisler olay yerine gelip Bahattin’in ifadesini alırlar. Bahattin hala Onur’un kaçırıldığını söylemese de Aynur durumu açık eder. Nusret hücrenin başkanıdır. Sancar artık Nusret ile birlikte çalışmaktadır. Nusret’in adamları Yalçın, Şener ve Kadir’de bu örgütün içerisindedir. Onur, Nusret’in adamı Kadir’in elindedir. Ekip, Onur’u bulmanın, aynı zamanda da Sancar’ın nerede olduğunun peşine düşer.