Arka Sokaklar 402. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne! - İzle

A A

20.05.2016 - 11:02 Son Güncelleme:

Kanal D ekranlarında yayınlanan yılların eskitemediği fenomen dizi Arka Sokaklar yoluna dolu dizgin devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Arka Sokaklar 402. yeni bölüm fragmanlarında nefes kesen sahneler yaşanacak? Merakla beklenen Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanları da yayınlandı. Arka Sokaklar 402. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Ekip, Hüsnü'yü vuran Maruf'un peşinde! Arka Sokaklar 402. yeni bölüm fragmanlarıyla çok şaşırtacak. Arka Sokaklar'da bu hafta şok gelişmeler yaşanıyor. Hüsnü Çoban diziye tekrar can katacak. Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Hüsnü, kendisini vuran kişi ile karşı karşıya gelecek. Peki, Hüsnü nasıl bir karar verecek? İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanları ve özeti...

Arka Sokaklar 402. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne! - İzle

Arka Sokaklar 402. yeni bölüm fragmanıyla çok şaşırtacak. Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Hüsnü, kendisini vuran kişi ile karşı karşıya gelecek. Peki, Hüsnü nasıl bir karar verecek? Arka Sokaklar 402. Bölüm fragmanları ile ayrıntılar...

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.

ARKA SOKAKLAR 402. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hüsnü, kendisini vuran kişi ile karşı karşıya! Hüsnü, nasıl bir karar verecek?

Hüsnü, nasıl bir karar verecek? Arka Sokaklar 402. Bölüm 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

ARKA SOKAKLAR 402. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Mesut’un Kadir Yelence’nin ölümü konusunda adli tıptan son çıkan raporda suçsuz olduğu kesinleşince ekip sevinçle cezaevi kapısına gider. Bu sırada cezaevi tuvaletinde Kudret, Mesut’a bıçak çeker. Mesut’un durumu fark etmesi sonucu Kudret ağır yaralanır. Azılı mahkumlar Kudret’in yaralanması sebebiyle ayağa kalkalar. Cezaevi adeta bir kaosa dönüşmüş, dışarıda Mesut’u bekleyenler ne olduğunu anlayamaz hale gelmiştir. Bu arada cezaevi müdürüne kırmızı hattan bir telefon gelir. Arayan Faruk Sezgin’dir.  Mesut bir araç ile cezaevinden kaçırılıp Faruk’un çiftliğine götürülür. Faruk, Azmi’yi bitirmek için Mesut’un yardımını istemektedir.

ARKA SOKAKLAR 402. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesut cezaevi koridorunda yanında gardiyanlarla beraber yürümekte, Hüsnü’nün uyandığı haberi kulaklarında çınlamaktadır. Hüsnü hayati tehlikeyi atlatmış artık normal odaya alınmıştır. Fakat, omurların arasında kalan kurşun yüzünden sağ elini tam olarak kullanamamaktadır. Bunun normale dönmesi için Hüsnü’nün toparlandıktan sonra bir ameliyat daha geçirmesi gerekmektedir. Omurda kurşunun olduğunu ve belki bir daha elinin toparlanamayabileceğini Hüsnü gayet iyi bilmektedir. Bu durumda onun canını fazlasıyla sıkar. Hüsnü yeni ameliyatına kadar olan süreyi evinde geçirmeye karar verir. Mesut cezaevi müdürü Azmi ile tanışır. Azmi, Mesut’a içeriyi zindan etmeyi kafasına koymuştur. İlk gece prosedürü tecrite alınacağı bilgisini verir. Mesut bu duruma çok şaşırsa da üzerinde durmaz.

Öncesinde memurlar koğuşuna alınan Mesut, Azmi’nin talimatı ile Azılı suçluların olduğu koğuşa geçer. Burada da bir polise iyi gözle bakılmamaktadır. Rıza ekibiyle toplantı halinde Mesut’u kurtarmanın yolunu aramaktadır. Azmi Boyatlı hakkında daha da fazla bilgiye ulaşılır. Ayrıca Kuzeydeki bölgesel yönetimde savunma bakanlığı müsteşarı olduğu bilgisine de ulaşılır. Ekip, Maruf’u yakalamanın, Mesut’u kurtarmanın ve Azmi Boyatlı’yı bitirmenin peşine düşer.

Arka Sokaklar Zirveden İnmiyor!

Kanal D’nin yayınlandığı akşamlar milyonları ekran başına kilitleyen reyting rekortmeni fenomen dizisi “Arka Sokaklar”, Cuma akşamı yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

“Arka Sokaklar” ın bu bölümü; Tüm Kişiler’de yüzde 8.29 reyting ve yüzde 21.91 izlenme payı ile yine birinci oldu.

Arka Sokaklar her Cuma akşamı saat 20.00’da Kanal D’de…