Arka Sokaklar 403. yeni bölümde ortalık savaş alanına dönüyor! - izle

A A

25.05.2016 - 09:41 Son Güncelleme:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 403. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Arka Sokaklar 403. yeni bölüm fragmanlarıyla bomba gibi geliyor. Son bölümde izleyenleri ekrana kilitleyen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Arka Sokaklar 403. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 403. yeni bölümde yine heyecan dolu sahneleriyle karşımızda olacak. Kanal D'nin reyting rekorları kıran ve oyuncuları ile artık ailemizden biri gibi olan Arka sokaklar yeni bölümüyle çok konuşturacak. Bu akşam ekrana gelecek olan Arka Sokaklar 403. yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahneler izleyenleri ekrana bağlayacak. Azmi ekibin başına çorap örüyor! Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde ekip nefes kesen bir operasyona gidiyor. Ortalık savaş alanına dönecek. Mesut hapishaneden çıkmak üzereyken büyük bir şoka uğruyor. İşte Arka Sokaklar ile ilgili son gelişmeler haberimizde...

 Arka Sokaklar 403. yeni bölümde ortalık savaş alanına dönüyor! - izle

Arka Sokaklar 403. yeni bölüm fragmanlarıyla bomba gibi geliyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 403. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Kanal D'nin reyting rekorları kıran ve oyuncuları ile artık ailemizden biri gibi olan Arka sokaklar bu akşam yeni bölümüyle çok konuşturacak. Dizinin yeni bölümünde ortalık savaş alanına dönüyor. Mesut hapishaneden çıkmak üzereyken büyük bir şoka uğruyor. İşte Arka sokaklar 403. yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi "Arka Sokaklar" izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yılların eskitemediği dizi Arka Sokakların yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Arka Sokaklar Cuma akşamları saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor..

Yayın Tarihi : 27 Mayıs Cuma / 2016

Yayın Saati  : 20.00     

ARKA SOKAKLAR 403. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Ferruh ve Ayşe, çevirmeye takılıp durdurulur. Polislerden biri içeridekinin aranan şahıslar olduğunu anlayınca Nejat son gaz kaçmaya başlar. Uzun süren bir kovalamaca yaşanır. Anonsu alan ekibimizde takibe katılır. Ferruh ve Ayşe kaçmayı başarırlar. Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar.

Azmi Kilis’te kaptırdığı silahların ceremesini çekmektedir. Maruf cezaevinde tek kişilik hücresinde yaşamını sürdürmektedir. Azmi’nin Maruf ile işi henüz bitmemiştir. Örgüt, Silah ve mühimmatın nakliyesi için Azmilerden lojistik destek beklemektedir.

Hüsnü’ye başkomiser maaşı zammının üzerine ayrıca da ikramiye verirler. Evde bu paranın yankıları fazlasıyla döner. Hüsnü hayat arkadaşı Suat’a sürpriz bir hediye almak istemektedir. Bu konuda Nazike ve Zeliha, Hüsnü’ye yardımcı olacaktır. 

ARKA SOKAKLAR 403. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 402. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mesut’un Kadir Yelence’nin ölümü konusunda adli tıptan son çıkan raporda suçsuz olduğu kesinleşince ekip sevinçle cezaevi kapısına gider. Bu sırada cezaevi tuvaletinde Kudret, Mesut’a bıçak çeker. Mesut’un durumu fark etmesi sonucu Kudret ağır yaralanır.

Azılı mahkumlar Kudret’in yaralanması sebebiyle ayağa kalkalar. Cezaevi adeta bir kaosa dönüşmüş, dışarıda Mesut’u bekleyenler ne olduğunu anlayamaz hale gelmiştir.

Bu arada cezaevi müdürüne kırmızı hattan bir telefon gelir. Arayan Faruk Sezgin’dir. Mesut bir araç ile cezaevinden kaçırılıp Faruk’un çiftliğine götürülür. Faruk, Azmi’yi bitirmek için Mesut’un yardımını istemektedir.