Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanında büyük çatışma! - izle

Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanında büyük çatışma! - izle

Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanında büyük çatışma! - izle

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar reytingleri at üst etmeye devam ediyor. Merakla beklenen Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Kanal D izleyicilerinin soluksuz olarak takip ettiği Arka Sokaklar dizisi 404. yeni bölüm fragmanlarıyla büyük heyecan yarattı. Azmi'nin planları bitmiyor. Ekip yine kendini tehlike içerisinde buluyor. Azmi'nin aklındaki plan ne? Arka Sokaklar bu akşam 404. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Türk televizyonlarının efsane dizisi Arka Sokaklar'da bu hafta büyük çatışma var. Ali, Diyarbakır'a giden bir tır ile giderken, teröristlere gittiğinden habersizdir ve çatışmanın ortasında kalıyor. Büyük üzüntü duyan Pınar'ın gözyaşları sel oluyor. Arka Sokaklar 404. yeni bölümünde neler olacak? İşte Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeler...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi "Arka Sokaklar" izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yılların eskitemediği dizi Arka Sokakların yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Arka Sokaklar her hafta Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor..

Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanı yine çok heyecanlı bir bölümle bu akşam ekranlara geliyor. Kanal D ekranlarının uzun soluklu ve izleyenlerin vazgeçilmezi olan dizinin yeni bölümünde ekip saldırıya uğruyor. Ali köşeye sıkışıp kalıyor. Pınar merak içerisinde üzüntüden, Rıza babayı soru yağmuruna tutuyor. İşte Arka Sokaklar 404. yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

Yayın Tarihi : 03 Haziran Cuma / 2016

Yayın Saati  : 20.00     

ARKA SOKAKLAR 404. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI


Ekip Teröristlerin Peşine Düşüyor.

Teröristlere doğru giden içi boş tır direksiyonda şoförü, yanında Ali’yle İstanbul’dan Diyarbakır’a doğru yola çıkmıştır. Tırı uzaktan Tem polisleri takibe alır. Pınar, Ali’nin sürekli nöbette olmasından ve görüşememeleri yüzünden babasına sitem eder. Bu sırada Rıza ağzından Ali’nin İstanbul’da olmadığını kaçırır. Tarık’ın kızı Efsun ifade için emniyete alınır. Tarık kızının üzerine bu kadar gidilmesinden rahatsız olur. Rıza’ya Azmi’nin kolay lokma olmadığını hiçbir şeyin planladıkları kadar basit olmadığını söyleyip emniyetteki işlemleri bitirip giderler. Azmi ,Erdal ve Haldun’u karşısına almış, Tarık’ın hem kendisini atlatması hem de Efsun’un kurtarılması ile ilgili tüm öfkesini kusar. Yolda örgüte giden tırın şoförünün polisle iş birliği içerisinde olduğunu öğrenirler. Azmi hemen örgüte haber verilmesini ve gerekli önlemin alınmasını ister. Ali’nin içerisinde olduğu tır artık tehlikededir.  

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ARKA SOKAKLAR 404. YENİ BÖLÜM  FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 403. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ARKA SOKAKLAR 403. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar.Ferruh ve Ayşe, çevirmeye takılıp durdurulur. Polislerden biri içeridekinin aranan şahıslar olduğunu anlayınca Nejat son gaz kaçmaya başlar. Uzun süren bir kovalamaca yaşanır. Anonsu alan ekibimizde takibe katılır. Ferruh ve Ayşe kaçmayı başarırlar. Ekip, büyük çapta patlama yapmaya hazırlanan şebekeyi çökertmek için Çevik Kuvvet Özel Tim ekibiyle birlikte işbirliği yapar. Azmi Kilis’te kaptırdığı silahların ceremesini çekmektedir. Maruf cezaevinde tek kişilik hücresinde yaşamını sürdürmektedir. Azmi’nin Maruf ile işi henüz bitmemiştir. Örgüt, Silah ve mühimmatın nakliyesi için Azmilerden lojistik destek beklemektedir. Hüsnü’ye başkomiser maaşı zammının üzerine ayrıca da ikramiye verirler. Evde bu paranın yankıları fazlasıyla döner. Hüsnü hayat arkadaşı Suat’a sürpriz bir hediye almak istemektedir. Bu konuda Nazike ve Zeliha, Hüsnü’ye yardımcı olacaktır.