magazin haberleri

Arka Sokaklar fragman | 421. bölümde neler olacak?

Arka Sokaklar fragman | 421. bölümde neler olacak?

Kanal D’de cuma akşamları ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanında ekibin başı belaya girecek. Mesut ile birlikte operasyona katılan Selin komiser suçlular tarafından yakalanırken kendilerine doğrultulan silah karşısında çaresiz kaldılar.

Ekibe yeni katılan Mehmet komiser ise ekiple birlikte gittiği bir operasyonda vurulurken Ali’den kendisini bırakmasını ve suçluların peşine düşmesini istedi.

Ekipte yaşanan son gelişmelerin ardından telsiz anonsunda aldığı mesajlar karşısında sinirlenen Rıza komiser sinirlerine hakim olamayarak ofiste bulunan sandalyeleri fırlatamaya başlar. Operasyon esnasında vurulan Mehmet’in ölüp ölmeyeceği ve Mesut ile Selin komiserin kesin durumları 16 Aralık Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümde belli olacak.

İşte Arka Sokaklar'ın 421. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar dizisinin fenomen karakteri Hüsnü komiserin oğulları olan Metin ve Tekin tanıştıkları Olga isimli kadının hareketlerine ayak uydurmaya çalışırken kendilerinin yine sıradışı olayların içerisinde bulur.

Ekibe yeni katılan Mehmet komiser ise polis akademisinde gerçekleştirdiği başarılar ile ekibin dikkatini çekmeyi başarırken ekip ile birlikte oturdukları esnada meydana gelen kapkaç olayına kayıtsız kalmaz. Genç bir kadının çantasını alarak kaçan kapkaççının peşine düşen Mehmet komiser kapkaç zanlısını yakalamasının ardından ekipten övgü dolu yorumlar alır. 

Arka Sokaklar ile ilgili diğer gelişmeler ise 16 Aralık günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında belli olacak.

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS