Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişme! - izle

A A

04.05.2016 - 12:22 Son Güncelleme:

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve büyük bir ilgi ile takip edilen ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinde nefesler tutuldu. Show Tv ekranlarında yayınlanan Asla Vazgeçmem yoluna dolu dizgin devam ediyor. Dizinin son yayınlanan fragmanlarında yaşananlar, dizi izleyenlerini şoka uğrattı! Asla Vazgeçmem 49. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen sevilen dizi Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanlarında Nur ve Yiğit arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Peki, Asla Vazgeçmem dizisinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İki aşığın arası düzelecek mi? Yoksa Yiğit ve Nur arasında yaşanan gerilim, her geçen gün daha da artarak devam mı edecek! Nefes kesen sahneleri ile gündemden düşmeyen Asla Vazgeçmem 49. bölüm fragmanları ve tüm detayları haberimizde... İşte Asla Vazgeçmem dizisinin 49. yeni bölümünde yaşanacaklar…

Asla Vazgeçmem 49. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişme! - izle

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve büyük bir ilgi ile takip edilen ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinde nefesler tutuldu. Dizinin son yayınlanan fragmanında yaşananlar, dizi izleyenlerini şoka uğrattı! İşte Asla Vazgeçmem dizisinin 49. Yeni bölümünde bu akşam yaşanacaklar…

Asla Vazgeçmem dizisinin son bölümünde; izleyenleri üzen bir olay yaşanmış; Yiğit ve Nur'un arası açılmıştı. Peki, Asla Vazgeçmem dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İki aşığın arası düzelecek mi?

Asla Vazgeçmem dizisinin yeni bölümünde; Yiğit ve Nur arasında yaşanan gerilim, her geçen gün daha da artarak devam edecek!

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM ÖZETİ

“Asla Vazgeçmem”in 49. Bölümünde; Nur’un tekrar mankenliğe döneceğini öğrenen Yiğit öfkeden çılgına döner. Nur’un bunu niye yaptığını anlamadığı gibi, bu olayı kendisi ile değil de Fatih ile paylaşmış olması öfkesini katlamaktadır. Yağmur’un eski erkek arkadaşını polise teslim eden Cahit, işi başarmanın gururunu yaşarken, Yağmur olayın böyle kolay kapanmayacağının farkındadır.

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM FRAGMANI 

Yiğit ve Nur arasında soğuk rüzgarların estiğini fark eden İclal, kısa bir süre sonra Nur’un mankenliğe geri döneceğini öğrenir. Ve tabii hemen bir tuzak hazırlığına girişir. Yiğit, Nur’un konuşma taleplerini sürekli geri çevirdiği gibi onun Kozan şirketindeki işine de son verir. İclal’in kendi tasarımıyla katıldığı bir müzayedede Nur’u düşüreceği tuzak ve buna Yiğit’in şahit olması üçlü arasındaki gerilimi arttıracaktır.

ASLA VAZGEÇMEM 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI

“Asla Vazgeçmem” dizisinin son bölümünde hatırlanacağı üzere; Yiğit’in İclal’e gösterdiği sahiplenme duygusu Nur’u rahatsız eder. İclal yüzünden araları gerginleşen Nur ve Yiğit, dertlerini bir türlü birbirlerine anlatamazlar. Bu zor dönemde Fatih ise her an Nur’un yanındadır. Fatih, Nur’u kendi hislerine de kapılarak Yiğit’e karşı yönlendirecektir.