Asla Vazgeçmem 50. son bölümde yaşanan şok kaza! - Canlı izle

A A

10.05.2016 - 14:39 Son Güncelleme:

Show TV'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem, yeni bölümüyle dün akşam takipçileriyle buluştu. Asla Vazgeçmem yine bomba gibi bir bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. Nur'un içindeki endişenin sebebi belli oldu! Show TV'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem son bölümde Yiğit helikopter kazası geçirdi. Yiğit'e ne oldu merak konusu oldu! İşte Asla Vazgeçmem 50. son bölüm ve son gelişmeler...

Asla Vazgeçmem 50. son bölümde yaşanan şok kaza! - Canlı izle

 Asla Vazgeçmem yine bomba gibi bir bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. Show TV'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem son bölümde Yiğit helikopter kazası geçirdi. Yiğit'e ne oldu merak konusu oldu! İşte Asla Vazgeçmem 50. son bölüm ve ayrıntılar...

ASLA VAZGEÇMEM 50. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin rol aldığı dizi Asla Vazgeçmem reyting listelerinde üst sıraları zorlamaya devam etti. Yapımcılığını Gold Yapım'ın üstlendiği Asla Vazgeçmem'de  dün akşam sürpriz gelişmeler yaşandı. 

ASLA VAZGEÇMEM 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İclal’in müzayedede Nur’a kurduğu tuzak meyvesini verecek, Yiğit ve Nur bir kez daha şiddetli bir şekilde karşı karşıya gelecektir. Yağmur’la arasını sıcak tutmaya gayret eden Cahit, onun Emin ile bir ilişkisi olduğunu öğrenince büyük bir tepki verecektir. Ancak aynı durumu kardeşinden öğrenen Elmas ise tam aksine bu birlikteliği destekleyecektir. Yağmur ve Emin’in ilişkisi, bu konuda farklı düşünen Cahit ve Elmas arasında büyük bir probleme neden olacaktır. Müzayededeki olaylar Nur’un Yiğit ile arasını açmış, ancak iş anlamında ona fayda sağlamıştır. Nur’un popülaritesi artmaktadır. Yiğit ile ilişkisini sorgulamaya başlayan Nur, Yiğit’in bir helikopter kazası geçirdiğini öğrendiğinde, aşklarının her şeyden üstün olduğu gerçeğini bir kez daha anlayacaktır.

ASLA VAZGEÇMEM 50. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Dizinin 50. bölümünü böyle kutladılar

Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrolünü paylaştıkları ‘Asla Vazgeçmem’ dizisi önceki gün sette 50’nci bölüm kutlaması yaptı.

Baklavayla objektif karşısına geçen ekipten Sayışman, çektirdikleri fotoğrafı Instagram’dan “Şükürler olsun ki, bir diziyle daha 50 bölüm devirmek nasip oldu” notuyla paylaştı.