Asla Vazgeçmem dizisinin 39. yeni bölümde Yiğit kardeşi Yağmur'u buldu! - Canlı izle

A A

19.02.2016 - 10:47 Son Güncelleme:

Asla Vazgeçmem merak uyandıran dizi, heyecan dolu bölümleriyle izleyenlerinin karşısına bu akşam gelecek. Show Tv'nin büyük beğeniyle izlenen aşk dizisi Asla Vazgeçmem'in yeni bölüm fragmanında Yiğit'in vermiş olduğu kararlar çok konuşulacak. Nur attığı bu adımlardan dolayı pişman olacak mı? Babasının yıllar sonra karşısına çıkması Yiğit için kötü bir sürpriz olmuştu. Ancak onu daha büyük bir şok beklemektedir. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Yiğit’in yıllar sonra ortaya çıkan babası hayatını kaybediyor fakat arkasında bir not bırakıyor. Yiğit'in babası o küçük notta neler yazmıştı? Yiğit, babasının mezarına intikam için gitmek istiyor. Öte yandan bu ölüm Yiğit ve Nur’un yakınlaşmasına vesile oluyor. Bakalım yeni bölümde ne gibi sürprizler bizleri bekliyor. Asla Vazgeçmem 39. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde...

Asla Vazgeçmem dizisinin 39. yeni bölümde Yiğit kardeşi Yağmur'u buldu! - Canlı izle

Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanında tempo düşmüyor. Asla Vazgeçmem 39. yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde...

Asla Vazgeçmem yeni bölümde Yiğit’in yıllar sonra ortaya çıkan babası kayatını kaybediyor fakat arkasında bir not bırakıyor. Yiğit, babasının mezarına intikam için gitmek istiyor. Öte yandan bu ölüm Yiğit ve Nur’un yakınlamasına vesile oluyor. Bakalım yeni bölümde ne gibi sürprizler bizleri bekliyor.

Asla Vazgeçmem 39. Bölümde izleyenleri neler bekliyor?

"Yanındayım! Seninle ağlamak için yanındayım"

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerine yepyeni heyecanlarla gelmeye devam ediyor.

Asla Vazgeçmem 39. Bölüm Özeti

Yiğit kardeşi Yağmur'u buldu

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Asla Vazgeçmem, Perşembe akşamı saat 20.00’deyeni bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

“Asla Vazgeçmem”in 39. Bölümünde; Yiğit hayatının en tuhaf olaylarından birini Nur ile birlikte yaşamıştır. Öldü varsaydığı babasının gerçek ölümünü... Yiğit’in babasının ölürken eline tutuşturduğu adrese giden Nur olayı açıklığı kavuşturamayınca kağıdı Yiğit’e verir. Ancak başını belaya sokmaması için onu takip eder. Böylece Yiğit ve Nur, Yiğit’in baba bir anne ayrı kız kardeşine Yağmur Kozan’a ulaşırlar. Ancak Yağmur Kozan tam bir ateş parçasıdır ve Yiğit’e şimdiden kök söktürmeye başlamıştır bile.

Asla Vazgeçmem 39. Bölüm 2. Fragmanı

Nazan İclal’lere gelmek için hiçbir fırsatı kaçırmamakta, Elmas’ı rahatsız etmek için elinden geleni yapmaktadır.  Ayrıca Cahit’i geri döndürmek için hem konuşarak ikna etme, hem kıskandırarak harekete geçirme gibi her yolu denemektedir. Özel hayatında hiç huzuru kalmayan Yiğit’in iş hayatı da Almanlarla yapacağı ortaklık için gelen bir Türk işadamı yüzünden karışacaktır.

Asla Vazgeçmem 39. Bölüm Fragmanı

BABASI YILLAR SONRA KARŞISINA ÇIKTI!

Nur yeni evine taşınırken yanına halası ve eniştesini de alır. Elmas ise annesini mutlu edeceğini düşünerek Emin’e kendini affettirmek istemektedir. Bunun için harekete geçer. Nur’un şirketteki varlığı Yiğit için çok rahatsız edici olsa da yine de onu görmek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Babasının yıllar sonra karşısına çıkması Yiğit için kötü bir sürprizdir. Ancak onu büyük bir şok beklemektedir.

Asla Vazgeçmem 38. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın