Son Dakika

Benim Hayatım dizisi oyuncuları ve konusu(hikayesi) nedir? Benim Hayatım nerede çekiliyor, gerçek mi, uyarlama mı?

A A

06.11.2021 - 08:00 Son Güncelleme:

Geçtiğimiz 31 Ekim’de ilk bölümüyle ekranlara gelen Benim Hayatım dizisiyle ilgili pek çok detay merak ediliyor. Yeni sezonda yayın hayatına başlayan Star TV dizisinin genel yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Peki, Benim Hayatım dizisi oyuncuları ve konusu(hikayesi) nedir? Benim Hayatım nerede çekiliyor, gerçek mi, uyarlama mı? İşte diziyle ilgili detaylar..

Benim Hayatım dizisi oyuncuları ve konusu(hikayesi) nedir? Benim Hayatım nerede çekiliyor, gerçek mi, uyarlama mı?

Benim Hayatım oyuncuları ve konusu araştırılıyor. Dizi, Star TV ekranlarında işk bölümü ile 31 Ekim Pazar akşamı izleyiciyle buluştu. Star TV’de ilk bölümü ekrana gelen “Benim Hayatım” dizisi Total’de 12., AB’de ise 17. sırada yer aldı. İşte diziyle ilgili merak edilenler..

BENİM HAYATIM DİZİSİ KONUSU

Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak’ın yer aldığı “Benim Hayatım”, hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatacak

BENİM HAYATIM DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin genel yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’nin kaleme alıyor. “Benim Hayatım”ın oyuncu kadrosunda ise; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

BENİM HAYATIM DİZİSİ KARAKTERLERİ

Nilsu Berfin Aktaş - Hayat

Genco Özak - Ali

Savaş Özdemir - Ökkeş

Uğur Çavuşoğlu - Yılmaz

Nilüfer Açıkalın - Aheste

Aleyna Solaker – Yasemin

Ali Burak Ceylan - Ufuk

Öykü Çelik - Meral

Zeynep Kumral - Zehra

Önder Açıkbaş - Vedat

Koray Şahinbaş - Yadigar

Hira Koyuncuoğlu - Pınar

Pelin Uluksar - Ahu

BENİM HAYATIM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Her hafta pazar akşamı Star TV'de izleyici karşısına çıkacak olan Benim Hayatım dizisinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Çekim için farklı semtler kullanılıyor.

BENİM HAYATIM DİZİSİ 1.BÖLÜM İZLE