magazin haberleri

Bodrum Masalı 25 Aralık fragmanı | Yeni bölümde Kelebek Su ile yakınlaşacak

Bodrum Masalı 25 Aralık fragmanı | Yeni bölümde Kelebek Su ile yakınlaşacak

Bodrum Masalı'nın 25 Aralık Pazar günü yayınlanan yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Son bölümde Faryalı'nın Gözde'nin gizli durumunu öğrenmesinin ardından internete özel yayınlanan fragmanda Kelebek ile Su ilk kez yakınlaşacak. Bodrum Masalı'nda bu hafta yeni gelişmelerin yaşanacağı 17. bölüm saat 20:00'da Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti detaylarıyla birlikte haberimizde...

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı’nda bu hafta Faryalı’nın Evren ve Gözde’yi beraber görmesi dizide yeni gelişmelerin yaşanmasına neden oldu. Hilmicem İntepe ve Dilan Çiçek Deniz gibi genç isimlerin bulunduğu fenomen dizide genç oyunculara Murat Aygen, Şevval Sam ve Timuçin Esen gibi başarılı isimler eşlik ediyor. 

Geçtiğimiz hafta ekranlarda yer almayan Bodrum Masalı dizisinin 17. Bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizde.

Bodrum Masalı son bölümüzünü izlemek için tıklayınız...

Bodrum Masalı son bölüm özeti

Faryalı’nın Gözde ile Evren arasındaki ilişkisi fark etmesinin ardından gerçekleri saklayan Aslı zamanında Faryalı’ya bildikleri anlatmadığı için pişmanlık duymaya başlıyor.

Yaşanan olaylar sonrası Yıldız’ın hayatı derinden etkilenirken Aslı, Ateş’e babasının annesini aldattığı söylemek üzere yola çıkar.

Gözde’nin planının başarılı olmasının ardından Evren sırrını kaybetmemek için artık Faryalı’nın yanı sıra Aslı’ya karşıda mücadele etmek zorunda kalır. Gerçeklerden haberi olmayan Gönenç ise Uzay’a Gözde ile birlikte yaşayacakları mutlu düşüncelerden bahseder.

Evren’in sırrının açığa çıkması durumunda herkesin hayatının derinden etkileneceği için dizide yeni mücadeleler başlıyor.

Dizi ile ilgili diğer gelişmeler 25 Aralık'ta ekrana gelecek Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında belli olacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS