magazin haberleri

Bodrum Masalı 8 Ocak yeni bölüm fragmanı | Faryalı öfkeden çıldıracak

Bodrum Masalı 8 Ocak yeni bölüm fragmanı | Faryalı öfkeden çıldıracak

Bodrum Masalı bu akşam yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. 8 Ocak’ta ekrana gelecek son bölümde Faryalı ve Yıldız arasında buzlar eriyecek. Kelebek ve Su yolunda giden ilişkilerini sağlam temeller üzerine kurarken Evren, Yıldız’a karşı sert bir tavır kullanacak. Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı ve 8 Ocak’ta yayınlanacak bölümün detayları haberimizde.

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı bu akşam aksiyon dolu sahneleri konu alacak. Evren’in Yıldız’ın kolundan tutarak hesap sormak istemesi üzerine Yıldız kolundan yaralanacak. Faryalı, sevdiği kişinin kolundaki yaraları görünce öfkeden çılgına dönecek. Evren’i bulup dövmek isteyen Faryalı’ya yine Yıldız engel olacak.

BODRUM MASALI 18. BÖLÜM FRAGMANLARI

Ateş ve Aslı peşlerine takılan polis ekiplerinden kurtulmak isterken bagajda bir kişinin olduğunu itiraf edecek. Polis ekipleri çifti takip ettiği esnada Kelebek Aslı’yı arayarak neler olup bittiğini öğrenmeye çalışacak. Panik içerisinde kalan Aslı ve Ateş ekipleri atlattıktan sonra Kelebek bagajda gördüğü manzara karşısında şok büyük bir şok yaşayacak.

Yıldız’ın şarkı söylemesinin ardından Faryalı kendisine sarılacak. Kelebek ise kavganın ardından ilk kez sakin bir şekilde dinlenme fırsatı bulurken Su ile aşkını yaşamaya devam edecek. Öte yandan bir süredir öfkeli şekilde hareket eden Ateş ve Aslı arasındaki buzlar da erimeye başlayacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hilmcem İntepe, Şevval Sam, Dilan Çiçek Deniz ve Timuçin Esen gibi isimlerin başrollerinde oynadığı dizinin son bölümünde Faryalı, Gözde ile Evren arasında olan ilişkiyi fark etmiş ve bildiklerini dile getirmediği için pişmanlık yaşamaya başlamıştı.

Yaşanan olayların ardından hayatı derinden etkilenen Yıldız herkes tarafından teselli edilirken Aslı, Ateş’e babasının annesini aldattığını söylemek istedi

Evren’in sırrının açığa çıkmasıyla birlikte bütün karakterleri durumdan etkilenirken gerçeklerden habersiz olan Gönenç Uzay’a Gözde ile hayalini kurduğu günleri anlatmaya çalıştı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS