magazin haberleri

Bodrum Masalı son bölüm sonrası 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bodrum Masalı son bölüm sonrası 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bodrum Masalı 29 Ocak’ta yeni bölümü ile dizinin takipçilerinin karşısına çıkıyor. Aslı annesini aramak üzere gittiği İzmir’de gerçekleri öğrenirken gerçekleri araştırmaya devam edecek. Bodrum Masalı son bölümde Kelebek ve Su’nun gizli buluşmalı sürpriz sonla biterken Yıldız ve Evren’in boşanma davaları hakimi zorladı. İşte, Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacak gelişmeler…

Bodrum Masalı son bölümü ile yine nefesleri kesti. Aslı’nın babasının ve annesini arama çalışmalarının devam ettiği son bölümde karşılaştığı manzara dizinin takipçilerini üzerken Ateş ile yakınlaşması devam etti. Kelebek ile gizli bir şekilde buluşan Su ise abisine yakalanmasının ardından pot kırmamaya çalıştı. Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı ve Aslı’nın babasının son durumu detaylarıyla birlikte haberimizde…

Son bölümü izlemek için tıklayınız...


Bodrum Masalı son bölüm sonrası 22. bölüm fragmanı yayınlandı

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kanal D’nin sevilen dizisinde bu hafta yaşanacak gelişmeler 21. Bölüm fragmanında yerini aldı. Aslı’nın babasının ölüm tehlikesi atlatacağı bölümde Evren ile Faryalı yine kavga edecek. Geçtiğimiz bölümde Evren’den boşanma kararı alan Yıldız, mahkemede Evren’in çocuk sahibi olacağı kişinin şahitlik etmesiyle birlikte işini kolaylaştırdı. Öte yandan Evren’in başka bir kadından çocuk sahibi olacağını öğrenen Ateş ise öfkeden çılgına döndü.

KELEBEK VE SU, ATEŞ’E YAKALANDI

Ateş’ten gizli bir şekilde ilişkilerini yaşamaya devam eden ikili sabah saatlerinde buluşarak birlikte vakit geçirdi. O esnada Aslı ile İzmir’e gitmek için Kelebek’in arabasına ihtiyacı olan Ateş, kız kardeşini Kelebek ile bir arada görünce ikiliyi zorlayacak sorular sormaya başladı. Su, abisinin aralarındaki ilişkiyi anladığını düşünürken abisi ise onların kendisine doğum günü sürprizi yapmak için bir araya geldiklerini düşündü.

ASLI, ATEŞ İLE ANNESİNİ BULMAYA GİTTİ

Uzay’ın annesinin yerini bulduğunu söylemesinin ardından büyük umutlarla İzmir’e giden Aslı, Ateş’i de yanına alarak gerçeklerin peşinden gitti. Annesi zannettiği kişinin dükkanına giderek konuşma yapan Aslı, babasının çocuk sahibi olamaması nedeniyle annesinin ondan ayrıldığını öğrendi. Gerçek annesinin kendisi olmadığını söyleyen kadın babasına giderek yaşananları öğrenebileceğini ifade etti.

ASLI’NIN BABASI ÖLECEK Mİ?

İzmir’deki kadının yaptığı açıklamalardan sonra babasını aramaya koyulan Aslı, limana gittiği esnada ikinci bir şok ile karşılaştı. Babasını bulduğunda soracağı soruları düşünen genç kız limanda ölmek üzere olan kişinin babası olduğunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşadı. Yıllar sonra gerçek annesine ulaşma imkanı yaşayan Aslı, babasını kaybetme korkusuyla gözyaşları dökerken kendisine Ateş destek oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS