Son Dakika

Elbet Bir Gün oyuncuları ve konusu(hikayesi) nedir? Elbet Bir Gün dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda?

A A

13.11.2021 - 14:33 Son Güncelleme:

Çekimleri devam eden Elbet Bir Gün dizisi seyirci karşısına çıkmak için gün sayıyor. Oyuncu kadrosu belli olan dizinin hikayesindeki detaylar da ortaya çıktı. Peki, Elbet Bir Gün oyuncuları ve konusu(hikayesi) nedir? Elbet Bir Gün dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? İşte diziyle ilgili detaylar..

Elbet Bir Gün oyuncuları ve konusu(hikayesi) nedir? Elbet Bir Gün dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda?

2021-2022 sezonu için hazırlanan dizilerden birisi de Elbet Bir Gün. Sıkı bir hazırlık sürecinin ardından diziyle ilgili bilgiler netleşti. Hazırlıkları son hız devam eden dizinin kısa süre sonra ekranlarda olacağı biliniyor. Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz'un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp'in yazdığı, bölüm hikayesini ve tretmanını Funda Alp ile Didem Kaplan'ın birlikte kaleme aldığı dizinin ilk tanıtımı büyük ilgi gördü.

ELBET BİR GÜN OYUNCULARI

Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk dizinin başrollerini paylaşırken onlara Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç.

Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ve Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir… Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır…

ELBET BİR GÜN KONUSU(HİKAYESİ)

Fox TV'nin yeni dizisi Elbet Bir Gün için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Kapadokya'nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven'in (Kenan Acar) olayı "Kayıp Hayatlar" adlı programında ele almasıyla, Nesime'nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet'in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir. Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.

ELBET BİR GÜN NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Elbet Bir Gün dizisi 14 Kasım Pazar akşamı izleyici karşısına çıkacak.