Eve Dönüş 18. yeni bölümünde Kürşat sürpriz karar! - Canlı izle

A A

09.02.2016 - 12:40 Son Güncelleme:

Bu akşam Atv'de ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisi 18. yeni bölüm için heyecan dorukta. Sürpriz gelişmeleriyle yeni gününde ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranları ile bu hafta 18. randevusuna çıkan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Canan'ı Elif'e eziyet ettiğini düşünen Kürşat Avukatlarına ne talimat verdi? Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Eve Dönüş 18. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

Eve Dönüş 18. yeni bölümünde Kürşat sürpriz karar! - Canlı izle

ATV'de Çarşamba akşamları yayınlanan Eve Dönüş dizisinin yayın günü değişti. Reytinglerdeki düşüş nedeniyle yayın günü değişen Eve Dönüş dizisi artık Cuma akşamları yayınlanacak. Bu hafta ekrana gelecek olan Eve Dönüş 18. yeni bölüm fragmanı ise izleyiciyle buluştu.

Başrollerini Cansel Elçin, Tardu Flordun ve İpek Erdem gibi isimlerin paylaştığı dizi Eve Dönüş yeni bölümü ile 10 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00'de ATV'de. Merakla beklenen Eve Dönüş 18. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. İşte Eve Dönüş yeni bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşananlar...

Muhteşem yeni fragmanı ile hayranlarının karşısına çıkan Eve Dönüş dizisi 12 Şubat itibariyle Cuma akşamları Atv’de ekranlara gelmeye başlayacak. Dizinin yeni bölüm gelişmeleri ve merak ettikleriniz için aşağıdaki yayınlanan Eve Dönüş 18. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Türlü entrikalarla dolu senaryosu ile izleyiciyi kendine hayran bırakan dizide her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecan hiç dinmeyecek. Hayranları ile bu hafta 18. randevusuna çıkan dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Eve Dönüş 18. Bölüm Fragmanı

Eve Dönüş Son Bölümünde Neler Oldu?

Leyla (Pınar), kardeşi olduğunu öğrendiği Aras'ın, Vedat'ı öldürmesi üzerine şok üstüne şok yaşar. Leyla'nın Aras'ı korumasına anlam veremeyen Yusuf, Leyla ile kavga eder. Ardı ardına yaşanan kötü olaylar Leyla'nın aklını başına getirir. Leyla'nın, Elif'i Canan'ın eline bırakmaya niyeti yoktur. Kızına kavuşmak için velayet davası açar. Avukat, Leyla'nın evli olmasının mahkemede avantaj olabileceğini söyleyince, Leyla Yusuf'a evlenme teklifi eder. Kürşat, Canan'ın verdiği ilaçların etkisiyle kendini kaybeder, kızının hayatını tehlikeye atar, daha sonra Meryem'e saldırır. Kürşat'ın Alkol problemi ve Canan'ın Aras'la basının diline düşmesi, dava için Leyla'nın elini güçlendirir. Sonuçta her şey Elif'in kimi seçeceğine bağlıdır. Leyla, Elif'in kendisini seçeceğinden emindir. Elif'in aklını çelmek için cici anne numarasının yetmeyeceğini anlayan Canan ise korkunç eziyetlerine geri döner!

Eve Dönüş 17. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın