Güneşin Kızları 35. yeni bölümde Ali ile Haluk yüzleşiyor! - Canlı izle

A A

15.02.2016 - 11:45 Son Güncelleme:

Güneşin Kızları 35. yeni bölüm fragmanıyla izleyenleri ekrana kilitliyor. Son bölümünde heyecanın yüksek olduğu Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanında ise heyecan iyice yükseliyor. Nikahtan sonra neler oldu? Haluk bu kez karşısında Ali ile Savaş'ı buluyor! Ali ve Savaş tehditlere boyun eğecekler mi? Haluk'tan Ali'ye büyük tehdit! Ali'yi deliye çeviren gerçek neydi? Selin, annesinin baskısına daha ne kadar dayanabilecek? Savaş, Nazlı'yı geri kazanabilecek mi? Güneş, Haluk'la ilgili gerçeği öğrenebilecek mi? Köşeye iyice sıkışan Haluk bundan sonra ne yapacak? Peki, bu sürpriz nikahtan sonra Haluk ve Güneş boşanacaklar mı?Güneşin Kızları 35. yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylar haberimizde..

 Güneşin Kızları 35. yeni bölümde Ali ile Haluk yüzleşiyor! - Canlı izle

Kanal D ekranlarında dün akşam ekrana gelen Güneşin Kızları dizisi 34. son bölümünde, Ali ile Selin'in düğününde, sürpriz bir gelişme yaşandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Güneşin Kızları dizisinde olayların ardı arkası kesilmedi. Son bölümün hemen ardından ekrana gelen Güneşin Kızları 35. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi meraklandırdı...

Ali ile Selin’in evlilik haberi aileye bomba gibi düşer. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar. Ali, Haluk’a rest çeker. Selin’le birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur. 

“Güneşin Kızları ” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Cumartesi saat 20:00'de Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 20 Şubat Cumartesi / 2016

Yayın Saati  : 20.00

Güneşin Kızları 35. Bölüm 2. Fragmanı

Güneşin Kızları 35. Bölüm 2. Özel Fragman

Güneşin Kızları 35. Bölüm Fragmanı 

Güneşin Kızları 35. Bölüm Fragmanı Mertoğlu Ailesi, Selin ile Ali'nin boşanması için kollarını sıvıyor! 

Peki; Güneşin Kızları 35. yeni bölümünde neler yaşanacak?, Selin ile Ali hayal ettikleri uzaklara gidebilecekler mi?, Haluk ile Güneş boşanacak mı?, Haluk'un aşkıyla yanıp tutuşan ve Levent'ten ayrılan Sevilay ne yapacak?

Güneşin Kızları 35. Bölüm İnternet Özel Fragmanı yayında! Savaş, sevgililer gününde Nazlı'yı geri kazanmaya çalışıyor!

Güneşin Kızları 35. Bölüm Özel Fragmanı

Ali ile Savaş, Haluk'a meydan okuyor; Haluk bedel ödetmeye hazırlanıyor!

Güneşin Kızları Son Bölümünde Neler Oldu?

Güneşin Kızları" dizisinin son bölümünde Hande Erçel'in canlandırdığı Selin ile Tolga Sarıtaş'ın hayat verdiği Ali karakteri evlendi. Güneş ve kızları yeni evlerine taşınır. Nazlı, Savaş’ın sürekli kendisini takip etmesine sinir olur ve Ali'den Savaş'ı uzaklaştırmasını ister. Ali, Savaş ile konuşurken onun üzerine gider. Daha fazla dayanamayan Savaş, bildiği gerçeği Ali’ye söyler. İkizlerin babası Haluk tur. Ali deliye döner. 

Duydukları karşısında deliye dönen Ali ya Haluk'u yok edecek ya da Selin’i çok uzaklara götürüp, onu her şeyden koruyacaktır. Ancak Ali’nin, Selin'in küçük planından haberi yoktur.

Güneşin Kızları 34. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın