Güneşin Kızları 36. yeni bölümde Haluk, Güneş’i Kaçırıyor! - Canlı izle

A A

22.02.2016 - 11:43 Son Güncelleme:

Ekranların sevilen dizisi Güneşin Kızları 36. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı! Sürpriz gelişmelerin yaşandığı aksiyon sahnelerini aratmayan Güneşin Kızları 36. yeni bölüm için heyecan dorukta. Dizinin yeni bölümünde Güneş ile Haluk yüzleşiyor; geçmişin izleri ortaya çıkıyor! Haluk, Güneş’i kaçırıyor. Annelerini kurtarmak isteyen kızları ise heyecan yaratan çok kötü bir sürpriz bekliyor.İşte Güneşin Kızları 36. bölüm fragmanı ve detayları...

Güneşin Kızları 36. yeni bölümde Haluk, Güneş’i Kaçırıyor! - Canlı izle

Ekranların heyecanla beklenen dizisi Güneşin Kızları 36. bölüm fragmanı yayında! Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Güneşin Kızları dizisi merakla beklenen 35. son bölümü Cumartesi  akşam ekrana geldi. Dizinin son bölümünde Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getirdi. Peki Güneşin Kızları 36. yeni bölümünde neler olacak? İşte o detaylar...

Haluk, Güneş’i Kaçırıyor.

 Annelerini Kurtarmak İsteyen Kızları ise Çok Kötü Bir Sürpriz Bekliyor.

Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenmiştir. Haluk, onun hayatını mahveden adamın ta kendisidir. Güneş, kızları da alıp, İstanbul’u terk etmeye, izini kaybettirmeye karar verir. Ancak Haluk’tan kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Güneş’in Haluk tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar, annelerini bulmak için yola çıkarlar. Haluk bulunmak istememekte kararlıdır ve Haluk’un adamı Ali, Savaş, Nazlı ve Selin’in içinde bulunduğu arabayı yoldan çıkarır. Ali, kontrolünü kaybeder ve kaza yaparlar. Kazada Selin’in karnına cam girmiştir ve yerinden kımıldayamamaktadır. Nazlı ile Savaş yardım bulmaya çalışırken, Selin için zaman hızla daralmaktadır.  

Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda'nın yer aldığı Güneşin Kızları 36. yeni bölümü ile 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de

GÜNEŞİN KIZLARI 36. BÖLÜM 2. FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI 36. BÖLÜM FRAGMANI

GÜNEŞİN KIZLARI'NDA BİR İLK!

Genç kızların sevgilisi Berk Atan, Güneşin Kızları için mikrofon başına geçti. Oyunculuğu ve yakışıklılığı ile adından sık sık söz ettiren Atan, Sezen Aksu'dan ''Küçüğüm'' performansıyla seyircilerin kalbini çalmayı başaracak.  Dizinin diğer bir yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş ve usta oyuncu Emre Kınay sık sık bu yeteneklerini sergilemişlerdi.

GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Güneşin Kızları 35. son bölümünde, Ali ile Selin’in evlilik haberi ailede büyük yankı uyandırır. Güneş, Selin’in evli kalmasına izin vermemeye kararlıdır. Haluk’un yardımını ister. Haluk da bu evliliği başlamadan bitirmek istemektedir; ta ki Ali onunla ilgili gerçeği bildiğini söyleyene kadar.

Ali, Haluk’a rest çeker. Selin ile birlikte çekip gideceklerdir ve Haluk buna göz yumacaktır; yoksa Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenecektir. Köşeye sıkışan Haluk’a sürpriz bir isim yardımcı olur.

GÜNEŞİN KIZLARI 35. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN