Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişme! - izle

Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişme! - izle

Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişme! - izle

Salı akşamlarının bomba dizisi Hayat Şarkısı merak uyandıran yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı 10. yeni bölümde neler olacak? Hayat Şarkısı 10. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Zeynep, Hülya'nın geçmişini ortaya döküyor; Hülya kapana kısılıyor! Cem'in ortaya çıkışı herkesi etkiliyor; Hülya, yeni bir plan için kollarını sıvıyor! Heyecanlandıran yeni bölüm fragmanında büyük karşılaşma sahnesi Hülya'yı şoke etti! Heyecan uyandıran bu ani karşılaşma sonrası Kerim, ne söyleyecek? Bebeğini geri almak isteyen Filiz, Hülya'nın peşini bırakacak mı? Zeynep gizli gerçekleri ortaya çıkartıyor ve tüm aile Hülya’dan bir açıklama bekliyor! Peki Hülya ne cevap verecek? Mahir ile sürekli bir iş birliği içerisinde olan Hülya bu sefer başka bir amaç için Mahir ile buluşmaya gider. Bu gizli buluşmada kimseye tanınmak istemeyen Hülya kılık değiştirir ve Siyah peruk takar. İşte Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanlarında yaşananlar ve özeti haberimizde...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Hayat Şarkısı 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç’in paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı” bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor.

Yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor.

Hülya ve Cem’in Geçmişte Tanıştıkları Ortaya Çıkıyor. Tüm Aile Hülya’dan Açıklama Bekliyor.

HAYAT ŞARKISI 10. BÖLÜM FRAGMANI

Dizide Hülya karakterini canlandıran ünlü oyuncu Burcu Biricik, Hayat Şarkısı için imaj değişikliğine gitti. İlk defa siyah saçla izleyici karşına çıkan ünlü oyuncunun bu değişimi büyük beğeni kazandı.

Mahir ile sürekli bir iş birliği içerisinde olan Hülya bu sefer başka bir amaç için Mahir ile buluşmaya gider. Bu gizli buluşmada kimseye tanınmak istemeyen Hülya kılık değiştirir ve Siyah peruk takar.

Dizinin Salı akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünün konusu ise şöyle; Zeynep, Hülya ile Cem’in geçmişte tanıştıklarını ortaya çıkarmıştır ve Cevher ailesine bu haberi verir. Başta Kerim olmak üzere tüm aile Hülya’dan bir cevap beklemektedir. Bayram, Cem’i hesap sormak için eve çağırır.Melek, hem Bahar’ın geleceği için, hem de imkansız gördüğü aşkı sonlandırmak için Kaya ile evlenmeye karar vermiştir. Hüseyin, Melek ve Kaya’nın evlenme planlarını öğrenir.

Zeynep, Hülya'nın geçmişini ortaya döküyor; Hülya kapana kısılıyor!
 
HAYAT ŞARKISI 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

HAYAT ŞARKISI 9. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hüseyin, çok zor bir karar vermek zorunda kalıyor!

Zeynep’in intiharı yüzünden, Bayram ve Müfit karşı karşıya gelir. Hüseyin, evine ve ailesine dönmezse, Müfit’in aileye karşı kullanacağı kozları vardır. Hüseyin bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Hülya ile Kerim, gün geçtikçe yakınlaşmakta, birlikte daha fazla zaman geçirmektedir. Mehmet’i geri almayı takıntı haline getiren Filiz, her şeyi göze almıştır. Yıllar sonra karşılaştığı Cem’in, Hülya’nın hayatından kolayca çıkmaya hiç niyeti yoktur.

Kerim, Aylin’in itirafı sonucu Almanya’ya okuldaki görevine dönme şansı yakalamıştır ve bir yol ayrımındadır; ya ailesi ile Türkiye’de kalacak ya da yıllarca peşinde koştuğu ideallerine, Almanya’ya geri dönecek. Üstelik artık kendisini bırakıp gideceğini söyleyen Hülya’ya karşı olan duygularını da, gözden geçirmektedir.