Hayat Şarkısı 14. son bölümde nefes kesen sahne! - izle

A A

09.05.2016 - 10:55 Son Güncelleme:

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı heyecan doruktaydı. Merakla izlenen Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı? Cevher Ailesi, kaçırılan Melek'in peşine düşmesi izleyenleri ekranı kilitledi. İşte Hayat Şarkısı son bölüm ve detaylar...

Hayat Şarkısı 14. son bölümde nefes kesen sahne! - izle

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 14. bölümüyle ekrana kilitledi. Dün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı'nda Melek'in kaçırılması büyük şok yarattı. Peki Melek'i kaçıranlar kimdi? Kerim ve Bayram, Melek'in peşinde onu aramaya başladılar. Fakat Melek onlardan önce davranıp kaçmayı başardı. Hülya'nın kendi başına hareket etmesi olayları daha da karmaşık hale getirdi. Peki gelecek hafta Hülya'nın durumu ne olacak? Hayat Şarkısı 14. yeni bölümü ve dahası haberimizde...

HAYAT ŞARKISI 14. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek Kaçırılıyor. Hülya, Kerim ve Bayram Melek’in Peşine Düşüyor.

Kanal D’nin başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç’in paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı” dün akşam yeni bölüm ile ekrana geldi.

Yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor.

Yayın Tarihi : 10 Mayıs Salı / 2016

Yayın Saati  : 20.00

HAYAT ŞARKISI 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin Salı akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Melek lokantayı kapatarak ortadan kaybolmuştur. Hülya ablasının kaybolduğunu duyunca hem ablasının sırlarını hem de Bahar bebeğin kime ait olduğunu öğrenmek için Nilay’ı sıkıştırmaya karar verir. Mahir ise Melek’i bulma görevini üstlenir. Nilay’ın da bebek konusunda kendi dertleri vardır. Nilay’ın ailesi, kızlarının bir bebeği olduğunu duymuş ve Nilay’ın peşine düşmüştür. Mahir’in yaptığı araştırma sonucunda Melek’in kaçırıldığı ortaya çıkar. Hülya, kardeşini kaçıranların kimliğini öğrenince Bayram’dan yardım ister . Bayram ve Kerim, Melek’i kurtarmak için birlikte yola çıkarlar. Hülya ise kendi yöntemleri ile kaçıranlara bedel ödetmeye karar vermiştir. 

HAYAT ŞARKISI 14. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI