Hayat Şarkısı 18. son bölümünde Hülya'yı şoke eden olay! - izle

Hayat Şarkısı 18. son bölümünde Hülya'yı şoke eden olay! - izle

Hayat Şarkısı 18. son bölümünde Hülya'yı şoke eden olay! - izle

Hayat Şarkısı 18. son bölümü ile Kanal D ekranında izleyici karşısına bomba gibi bir bölümle çıktı. Hülya'nın sırları ortaya çıkmaya başladı. Hayat Şarkısı'nda Hülya'yı büyük bir şok bekliyor. Hüseyin, Hülya hakkında her şeyi öğreniyor. Heyecanla beklenen Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı? İşte Hayat Şarkısı son bölüm ve detaylar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı 18. son bölüm ile izleyenleri ekranları başına adeta kilitledi. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Hayat Şarkısı 18. son bölümde Hülya'nın geçmişindeki sırları ortaya çıkmaya başladı. İşte Hayat Şarkısı 18. son bölüm ile ilgili detaylar...

HAYAT ŞARKISI 18. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HAYAT ŞARKISI 18. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanal D’nin başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Pelin Öztekin, Olgun Toker, Osman Alkaş, Almila Bağrıaçık, Aydan Taş, Filiz Ahmet, Deniz Altan, Recep Güneysu, Uğur Karabulut’un paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı" dün akşam yeni bölüm ile ekrana geldi.

Yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor.

Hüseyin, Mehmet’in Hülya’nın Çocuğu Olmadığını Öğreniyor. Ortalık Fena Karışıyor.

Hülya'nın sırları ortaya çıkmaya başlıyor; Hülya yeni planlar için yola koyuluyor. Ablası Nurgül’ün verdiği destek ile Filiz sonunda Mehmet’i görme cesaretini bulmuştur. Kerim ve Hüseyin’in basketbol oynamakta olduğu tesiste bir fırsat bulup Ceylan’ın elinden Mehmet’i alır ve sevmeye başlar. Bu sırada Kerim’in yanına gitmekte olan Hülya ve Kerim bu sahneyi aynı anda görürler. Filiz, Kerim ve Hülya arasında geçen tartışmaya şahit olan Hüseyin, Mehmet’in Hülya’nın çocuğu olmadığını öğrenir. Kerim olanları anlatıp Hüseyin’i sakinleştirmeye çalışsa da fayda etmez. Hüseyin, Hülya’yı kendilerini kandırdığı için hiç affetmeyeceğini söyler ve bu durumu ailesine açıklamaya karar verir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

HAYAT ŞARKISI 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hülya ile Mahir'in ortaklığına büyük darbe geliyor!

Filiz, Nurgül ve Mahir; Hülya ve Kerim ile karşılaşmıştır. Hem ablasının desteği hem de miras yoluyla sahip olduğu servet Filiz’in özgüvenini yükseltmiştir. Filiz’i Almanya’da bir klinikte sanan Kerim ile Hülya, bu karşılaşmada şaşkına dönerler. Mahir hem bu gelişmeleri Hülya ile paylaşmamıştır hem de Hülya’ya uzak, mesafeli bir tavır sergilemiştir. Hülya, büyük bir endişeye kapılır, Mahir taraf mı değiştirmiştir?

Mahir’i tüm aramaları yanıtsız kalan Hülya, Mahir’in peşine düşer. Bu arada Zeynep de boş durmaz. Cevher Ailesi'ne açtığı savaşa dahil olması için Cem’e cazip bir işbirliği teklifinde bulunur.