magazin haberleri

Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Yeni bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Yeni bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı 10 Ocak'ta son bölümü ile ekranlara gelirken 38. bölüm fragmanı merak konusu oldu. Cem'in tecavüzüne uğradığını yazdığı mektup ile itiraf eden Hülya, Kerim ile yaşadığı şiddetli kavganın ardından evde bayılırken bebeğini de kaybetti. Çocuğunu kurtarmak için elinden gelen her şeyi yaptığını ifade eden Hülya'yı Bayram Bey teselli ederken yaşadıkları karşısında büyük bir şok geçiren Kerim oğluna yaptığı samimi açıklamada tanıdığı en tatlı delinin Hülya olduğunu söyledi. Hayat Şarkısı son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı detaylarıyla birlikte haberimizde...

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 10 Ocak'ta yeni bölümü ile ekranlara geldi. Yaptığı itirafların ardından herkesin tepkisini üzerine çeken Hülya bebeğini de kaybedince yaşadıklarını kaldıramadı. Kerim ve Süheyla'nın tepkisine rağmen kendisine sahip çıkan tek kişi Bayram Bey olurken, Kerim eşini sevdiğini ama yaptıklarından dolayı onu affedemeyeceğini oğluna açıkladı. Hayat Şarkısının 38. bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizin içerisinde olacak...

Son bölümde Cem'in tecavüzüne uğradığını itiraf eden Hülya bebeğin kendisinin bebeği olduğunu yazdığı bir mektup ile açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Kerim ile şiddetli bir kavga eden Hülya evde yalnızken bayılmış ve bebeğini kaybetme riski ile karşı karşıya kalmıştı. Gelinlerinin yaşadığı zor durum karşısında kendisine destek olan Süheyla mektubu okumasıyla birlikte fikrini tamamen değiştirecek.. 

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM FRAGMANLARI

Yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümde gündem Hülya'nın bebeği ve itiraf mektubu olacak.


Hayat Şarkısı 37. bölüm fragmanı | Son bölümde neler oldu?

İkinci fragmanda yer alan bilgilere göre ise zor durumda kalan Hülya'nın yardımına yeniden Bayram Bey yetişecek. Bayram'a sarılacak gözyaşı dökecek olan Hülya'nın bu durumdan nasıl kurtulacağı ise yarın akşam yayınlanacak yeni bölümde ortaya çıkacak.

SÜHEYLA'DAN HÜLYA'YA REST

Başından geçenleri mektup yazarak Kerim'e anlatma kararı veren Hülya bu kez hiç beklemediği bir durum ile karşılaşacak. Mektubun ev ahalisinin eline geçmesiyle birlikte Süheyla "Yazılanlar doğrduysa onu bir daha bu evde görmek istemiyorum" diyecek.

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM ÖZETİ

Bebeğin kaçırılmasının ardından evde yaşanan gerginlik Hülya’yı derinden etkiledi. Cem’i bulmak için Mahir ile birlikte yaptığı oyunların fark edilmesinin ardından Bayram’dan rest yiyen Hülya, Kerim ile kavga etti. Bağırarak evdeki eşyaları yıkan Kerim, bütün eşyaları parçaladıktan sonra evden çıktı.

Yaşananları kaldıramayan Hülya, bebeğinin sancısıyla birlikte evde tek başınayken baygınlık geçirdi. Abisinin Kerim’e kocasından ayrılma tavsiyesinde bulunurken Cem’in kazaya kurban gitmesi üzerine Bayram oğullarını toplayarak alınacak tedbirler karşısında konuşma yaptı.

Hüseyin’in Melek ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından Zeynep ile aralarındaki problemler artmıştı. Yeni bölümde Hüseyin, Zeynep’e yaptığı konuşmada ailesini ve karısını çok özlediğini dile getirdi. Kaybolduğunu ve eski hayatını geri istediğini söyleyen Hüseyin, eski eşi ile arasındaki buzları da eritmeye başladı. Kafeye giderek Mahir’e fırça atmaya çalışan Melek, Mahir’den hiç beklemediği bir yanıt aldı.

Kendilerine kurulan tuzağa karşılık bebek kaçırılma olayında şahitlik etmesi durumunda Mahmut’un başının belaya gireceğini söyleyen Cevher ailesi adamlarıyla birlikte adamları tehdit etti.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS