magazin haberleri

Hayat Şarkısı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı 39. Bölüm fragmanı 17 Ocak’ta ekrana gelen son bölüm sonrası merak konusu oldu. Hülya ve Kerim’in kaçırılmasının damga vurduğu bölümde ikili arasında zorunlu yakınlaşma yaşandı. Hayat Şarkısı yeni bölümünde ikilinin kaçırılmasının ardından Kerim adamların Hülya’ya dokunmasını istemedi. Öte yandan Cem’in bebeği aldırmasını istediği halde neden bebeğini aldırmadığını soran Kerim hiç beklemediği bir yanıt aldı. Hayat Şarkısı son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı detaylarıyla birlikte haberimizde….

Hayat Şarkısı 17 Ocak'ta yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Hülya bebeğini kontrol için gittiği hastaneden Kerim ile birlikte ayrıldığı esnada silahlı adamlar kendilerini kaçırdı. Kaçırılmalarının ardından Kerim "Bizim hastanede olacağımızı kimler biliyordu?" diyerek durumdan şüphelenmeye başladı. Öte yandan silahlı adamların Hülya'ya dokunmasının ardından sert bir şekilde adamlara bağıran Kerim karısının bırakılmasını istedi. Hayat Şarkısı 39. bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizin içerisinde olacak...

Dizinin ilk bölümlerinde hem Kerim’i sevdiği için hem de Bayram Bey’in servetinden faydalanmak için ayrılma taraftarı olmayan Hülya, bu kez ilişkiyi bitirmek isteyen kişi olacak.

Son bölümünü izlemek için tıklayınız...

HAYAT ŞARKISI YENİ BÖLÜM İKİNCİ FRAGMANI

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümün ardından dizinin 38. Bölümünün ilk fragmanı yayınlanmış ve Hülya ile Kerim’in kaçırıldıkları ortaya çıkmıştı. Alıkonuldukları alandan kaçmak için elinin hamile olduğunu ve doğum yapmak üzere olduğunu söyleyen Kerim, büyük bir plan yapacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hayat Şarkısı son bölümde yaşadıklarını anlatan bir mektup yazan Hülya başından geçenleri itiraf etmiş ve bundan sonra hiçbir şeyi saklamak istemediğini söylemişti. İtirafların ardından Kerim ile şiddetli bir kavga eden Hülya evde yalnız kalmasının ardından bayılmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Bebeğini kaybetme riski ile karşı karşıya kalan Hülya büyük bir üzüntü yaşarken kendisine yine Bayram Bey sahip çıkmıştı.

Gelecek bölümde büyük bir yüzleşme yaşayacak olan Hülya ve Kerim aralarındaki sorunları yeniden masaya yatıracak. Evden ve Kerim’den yaşananlar hakkında destek bulamayan Hülya, Kerim’in ısrarlı soruları karşısında bu kez ayrılmayı isteyen taraf olacak.

Süheyla gelinin yaptığı itirafların ardından “Eğer yazılanlar doğruysa bir daha bu eve giremez” demiş ancak ikilinin mutlu olmasını isteyen Bayram Bey barışmaları için bir plan hazırladı.

"AVUKAT TUT"

Hülya'nın Kerim ile arasındaki ilişkiyi noktalama kararı almasının ardından Bayram Bey aralarında neler yşanadığını anlatmasını istedi. Cem'in tecavüzüne uğradığını gizlemek zorunda kalan Hülya sadece Kerim'in kendisine "Avukat tut" dediğini söylemekle yetindi.

Yapımcılığı Most Productions’un üstlendiği Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrollerinde oynadığı dizide yaşanacak diğer gelişmeler ise önümüzdeki hafta belli olacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS