magazin haberleri

Hayat Şarkısı 41. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde özeti

Hayat Şarkısı 41. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde özeti

Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı Kanal D’nin resmi internet adresinde yerini aldı. 31 Ocak’ta yayınlanan Hayat Şarkısı son bölümde Hülya’nın erken doğum yapması diziye damga vururken gelecek bölümde yaşanacak olan gelişmeler de belli oldu. Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanına göre Hülya ve Kerim arasındaki kriz bebek doğmasına rağmen devam edecek. Kerim’in barışma çabalarına karşılık fikrini değiştirmemekte ısrarcı olan Hülya bebek konusunda sorumluluğu kendisinin üstleneceğini ifade etti. Hülya’nın açıklamaları karşısında şok olan Kerim doğuma yetişememesinin pişmanlığını yaşarken ikinci kötü haberle bir kez daha yıkılacak.

Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı son bölüm sonrası merak konusu oldu. Hülya’nın erken doğum yapması sonucu Cevher ailesi hastaneye koşarken Hülya’nın doğum esnasında yalnız kalması Mahir’i oldukça sinirlendirdi. Bebeğin erken doğumu tüm ailesi hüzünlendirse de ikisinin de sağlıklı olması Cevher Bey ile Süheyla’yı oldukça duygulandırdı. Hayat Şarkısı son bölüm özeti ve gelecek hafta yaşanacak gelişmeler detaylarıyla birlikte haberimizde…

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

Hülya’nın Cem’in çocuğunu doğurduğunun öğrenilmesinin ardından Bayram Bey ve diğerleriyle araları açılmıştı. Bir süredir dargın olan ikiliyi barıştırmak için harekete geçen Bayram ve Süheyla, Hatice’nin gerçekleri anlatmasının ardından büyük bir şok yaşamıştı. Hülya’nın Kerim’e itirafta bulunduğu mektubu bulduğunu ifade eden Hatice, gelinlerinin Cem’den bir çocuk sahibi olduğunu açıkladı.


Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı

MAHİR: KERİM’İ BULUN

Hülya’yı hastaneye yetiştiren kişi olan Mahir, Kerim’in ailesine haber vererek bebeğin tam olgunlaşmadığını ifade etti. Oğullarının bulunması gerektiğini söyleyen Mahir “Ben katil olacağım, bu kız burada yalnız” diyerek Kerim’in bir an önce hastaneye getirilmesini istedi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLDU?

Hülya bebeğini kontrol için gittiği hastaneden Kerim ile birlikte ayrıldığı esnada silahlı adamlar kendilerini kaçırdı. Kaçırılmalarının ardından Kerim "Bizim hastanede olacağımızı kimler biliyordu?" diyerek durumdan şüphelendiğini dile getirdi. Öte yandan silahlı adamların Hülya'ya dokunmasıyla birlikte sert bir tepki veren Kerim karısının bırakılmasını istedi. İkili zor dakikalar yaşadıkları esnada bebeklerin nedeniyle birbirlerine sahip çıktılar. Kerim, eşinin serbest bırakılmasını isteyerek gerekirse kendisinin orada kalabileceğini söyleyince Hülya duruma itiraz ederek “Kocamı burada yalnız bırakmam” dedi.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS