Hayat Şarkısı dizisinin 2.bölüm fragmanında sürpriz teklif!- Canlı izle

Hayat Şarkısı dizisinin 2.bölüm fragmanında sürpriz teklif!- Canlı izle

Hayat Şarkısı dizisinin 2.bölüm fragmanında sürpriz teklif!- Canlı izle

Kanal D ekranının yeni dizisi Hayat Şarkısı 2. bölüm fragmanları yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen yeni dizi Hayat Şarkısı 2. bölüm fragmanında Hülya'nın yeni planı ne? Hülya'nın yeni planı herkesi derinden etkileyecektir. Kerim bütün bu olanlara ne tepki verecek? Hayat Şarkısı 2. bölüm fragmanlarında Kerim'in yasak ilişki yaşadığı kadın kim? Hülya'nın sürpriz teklifi ve sonuçları ne olacak? Melek'in herkesten sakladığı sır ne zaman ortaya çıkacak? Hayat Şarkısı 2. bölüm fragmanları ve tüm detayları haberimizde...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D’de Salı akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı'nın müziklerini Mithat Can Özer, Çağlar Haznedaroğlu ve Uğur Akyürek yapıyor.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” nın ikinci bölüm özeti ise şöyle;

Hülya, Kerim’in Almanya’daki evine yerleşmiş ve kendi düzenini kurmuştur.  Filiz’in peşinden giden Kerim, Filiz’in hamile olduğunu öğrenir ve Filiz’i çocuğu aldırmaya ikna eder. Kerim, kısa zaman içerisinde Hülya ile boşanmak ve kendini işine adamak niyetindedir. Hülya ise Cevher ailesini Kerim ile aralarının iyi olduğuna çoktan inandırmıştır. Melek, yerleştiği kasabadaki lokantayı açmak için tüm gücüyle çalışır. Kaya, Nilay’ı takip ederek Melek’in yaşadığı yere gelir ve orada Melek’in kızım dediği bebeği görüp şaşkına döner. Bebeğin babasının kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Hülya, Filiz’e sürpriz bir teklifte bulunur. Kerim işleri sebebiyle bir süreliğine Kenya’ya gider. Döndüğünde onu büyük sürprizler beklemektedir.

Yayın Tarihi : 16 Şubat  Salı / 2016

Yayın Saati  : 20.00

Melek, herkesten sakladığı bebeği ile yeni bir maceraya atılıyor!

Hayat Şarkısı 2. Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı 2. Bölüm 2. Fragmanı

Hayat Şarkısı 1. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.