Kiralık Aşk 33. yeni bölümünde sürpriz gelişme - Canlı izle

A A

10.02.2016 - 14:19 Son Güncelleme:

Kiralık Aşk 33. bölüm yeni fragmanında heyecan dorukta. Cuma akşamı ekrana gelecek olan dizinin merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak? Passionis'teki işler karışıyor. Ömer iş konusunda ne karar verecek? Ömer ve Defne arasında yaşanan romantik anlar izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Kiralık Aşk 33. bölüm fragmanları ve detaylar haberimizde...

Kiralık Aşk 33. yeni bölümünde sürpriz gelişme - Canlı izle

Kiralık aşk 33. bölüm ile izleyici karşısına çıkmaya hazır. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta. Passionis'te işler yoluna girecek mi merak konusu. Defne ve Ömer arasında yaşananlar seyirciyi heyecanlandıracak.

Ömer'in zor kararı!

Ömer şimdi hayatının kararını vermek zorunda! Passionis'i kurtarmak için kendini feda edecek mi? Deniz'in teklifi ne olacak?

Fakir kalma tehlikesi ile yüzleşen Koriş paniğe kapılıyor. Yasemin ise bambaşka zor bir kararın eşiğinde. Aşkı mı seçecek yoksa işi mi?

Aynı çatı altında kalan Ömer ve Defne'nin arasındaki kıvılcım ise git gide büyüyor. 

Kiralık Aşk 33. bölüm ile Cuma akşamı star TV'de...

Kiralık Aşk 33. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın

Kiralık Aşk Son Bölümde Neler Oldu?

Passionis'e geri dönen Ömer’i bekleyen önemli bir sürpriz var. Defne, acaba tüm gözler üzerine çevrilmişken, Ömer’i içinde bulunduğu durumdan kurtarmayı başarabilecek mi?

Yasemin’in Passionis’le ilgili öğrenmek istediği önemli sır ne olabilir?

Sinan ve Yasemin arasındaki aşk krizi, nasıl iş krizine dönüşecek? Sude’nin Kiralık Aşk’la ilgili büyük planı ne? Kiralık Aşk heyecan dolu yeni bölümüyle Cuma Star’da.