magazin haberleri

Kısmetse Olur 29 Aralık’ta neler oldu? | Son bölümde Didem’i utandıran açıklama

Kısmetse Olur 29 Aralık’ta neler oldu? | Son bölümde Didem’i utandıran açıklama

Kısmetse Olur 29 Aralık’ta son bölümü ile izleyicilerle buluştu. Adnan ve Didem arasında yaşanan olumlu gelişmelere karşılık Rabia ve Gökhan tartışmasının ardından gözyaşları sel oldu. İki ayrı çiftin yemek yediği fenomen program yeni bölümü ile yine ekrana kilitledi. İşte Kısmetse Olur’un 29 Aralık’ta ekrana gelen son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı.

Kısmetse Olur’a Tuğçe Ergişi’nin katılmasının ardından evdeki dengeler değişirken programda 4 çift arasında yeni gelişmeler yaşandı.

ADNAN VE DİDEM YEMEK YEDİ

İyi giden ilişkilerini bir yemekle süslemek isteyen Didem ve Adnan son bölümde kendileri için hazırlanan özel masada yemek yedi. Yaptığı samimi itiraflarla Didem’i mest eden Adnan önemli açıklamalarda bulundu. Birlikteliklerinin ilişki boyutundan evlilik boyutuna doğru ilerlediğini anlamaya başladığını itiraf eden Adnan’ın bu açıklaması Didem’i utandırdı.

SİBEL – KAAN – ÜNAL ÜÇGENİ

Mutfakta bir şeyler hazırladığı esnada Kaan’a “Gerçekten beni buradan alıp götürebileceğine inanıyor musun?” diye soran Sibel, Kaan’dan “Tabii düşünüyorum” yanıtını aldı. Akşam saatlerinde Ünal ve Sibel’in aynı masada oturduğu dakikalarda Kaan masanın yakınlarına gelerek Sibel’e “Aç mısın masayı buraya taşıyayım istersen” diye sordu. Ünal’ın Sibel’e yaklaşmasından rahatsız olan Kaan ise durumu kurtarmak için gelin adayı ile ilgilenmeye devam etti.

BARIŞ: GAMZEM BENİM

Barış ve Gamze birlikte yedikleri yemekte ilişkilerinin gidişatı ile ilgili sohbet etme imkanı bulurken damat adayının kız arkadaşına “Gamzem benim” diye hitap etmesi ikili arasındaki buzları eritti.

GÖKHAN SARA RABİA’YI AĞLATTI

Gökhan’ın kendisine aldığı hediyeleri geri veren Rabia hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Rabia’nın verdiği eski hediyeleri öfkeli bir şekilde çöp kutusuna sıkıştıran Gökhan, gelin adayının ağlamasına neden oldu.

ONUR VE AYCAN’DA HER ŞEY YOLUNDA

Geçtiğimiz hafta kıskançlık nedeniyle araları açılan Onur ve Aycan üzücü eleme gecesinin ardından ilişkilerini toparlamak için yeni adımlar attı. Aycan’ın haftanın finalinde elenme riski ile karşı karşıya kalması ikili arasındaki dargınlığı da ortadan kaldırılırken bugün yenilen romantik yemek sonrası Aycan ve Onur duygusal dakikalar yaşadı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS