magazin haberleri

Kısmetse Olur kim elendi? | Kısmetse Olur haftanın finali ve son bölüm özeti

Kısmetse Olur kim elendi? | Kısmetse Olur haftanın finali ve son bölüm özeti

Kısmetse Olur’da haftanın finali son bölümde ekrana gelirken kim elendi sorusu yanıt buldu. 1 Ocak'ta yapılması planlanan eleme gecesi İstanbul'da yaşanan terör saldırısı nedeniyle bugün yayınlandı. Seda Akgül'ün hazırlayıp sunduğu fenomen evlilik programının yeni bölümünde elenen isim belli oldu. İşte Kısmetse Olur 2 Ocak'ta yayınlanan bölümünde yarışmaya veda eden isimler.

Kısmetse Olur kim elendi sorusu gecikmeli olarak yayınlanan haftanın finalinde yanıt buldu. 1 Ocak'ta yayınlanması planlanan yeni bölüm İstanbul'da yaşanan terör saldırısı nedeniyle Kanal D yayın akışı içerisinden çıkarılarak 2 Ocak tarihine ertelendi.Yılbaşı günü ekranlara gelen yeni bölümde yarışmacıların yanı sıra Seda Akgül de oryantal performansı ile büyük övgü toplarken Gökhan Sara’nın Rabia’yı kıskanması dikkatlerden kaçmadı.

KISMETSE OLUR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

2 Ocak 2017'de yayınlanan yeni yılın ilk programında Adnan ve Aycan arkadaşlarının oylamasıyla koruma altına alındığı için isimleri yazılamadı. Bu nedenle eleme potasına kalan isimler Öykü ve Kaan oldu. Yarışmacılar programa bir adayın veda etmesini beklerken kutudan çıkan sürpriz ile şok oldu. 

Seda Akgül bu hafta programa iki kişinin veda edeceğini söyleyince haftanın birincisi elenme potasındaki adayları koruma altına alamadı. Kısmetse Olur'a veda eden isimler Kaan ve Öykü oldu.

HAFTANIN FİNALİ GEÇ YAYINLANDI

Kanal D ekranlarında Pazar günleri yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur’da 1 Ocak 2017 Pazar günü eleme heyecanı yaşanacaktı. Yeni yılda İstanbul'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle program Kanal D yayın akışı içerisinde çıkarılarak başka bir tarihe ertelendi.


Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı - 01.01.2017

SİBEL VE ÜNAL ARASINDA GERGİNLİK

Sibel’in haftanın finalinde yaptığı açıklamalarda yarışmada her şeyin olabileceğini ifade ederek Gökhan ile arasında bir aşk yaşanabileceğini ima etti. Sibel’in bu açıklamalarının ardından Ünal Taylı “Gökhan benim arkadaşım ama eğer sen böyle düşünüyorsan sana yazıklar olsun” ifadelerini kullandı. Sibel ise yarışmadan ayrılmak istediğini dile getirdi.

ONUR AYCAN’I SAVUNDU

Son bölümde yaşanan eğlenceli görüntülerin ardından 1 Ocak’ta ekrana gelecek yeni bölümde gerginlik yaşanacak. Barış’ın “Sen beni tanımıyorsun Aycan” demesinin ardından sinirlenen Onur “Ya ben tanımak istiyorum ne olacak?” diyerek sert bir çıkış yaptı. İkilinin arasının gerilmesiyle birlikte Aycan gözyaşlarına engel olamadı. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS