magazin haberleri

Kısmetse Olur kim elendi? | Son bölümde Tankut eve geri döndü

Kısmetse Olur kim elendi? | Son bölümde Tankut eve geri döndü

Kısmetse Olur kim elendi sorusu 9 Ocak haftanın finali konusunun ele alındığı son bölümde yanıt buldu. Gelin adayları ve damat adaylarının elenme riski ile karşı karşıya kaldığı evde sürpriz gelişmeler de yaşandı. Yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre eve veda eden isim Seda Akgül tarafından açıklanırken eski yarışmacı Tankut'un sürpriz ziyareti duygusal dakikaların yaşanmasına neden oldu. Damat adaylarının birinci olması ve evlerini koruma altına alması nedeniyle Gökhan Sara ile birlikte yaşadığı tutkulu aşk ile evde gündem olan Rabia programdan elenen isim oldu. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Kısmetse Olur'un son bölüm özeti, yeni bölüm fragmanı ve evde yaşanan son gelişmeler detaylarıyla birlikte haberimizde.

Kanal D'nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur'da haftanın finalinin yayınlandığı son bölümde eleme heyecanı gerçekleşti. Üzüntü ve sevincin bir arada yaşandığı yeni bölümde programdan elenen isim Seda Akgül tarafından açıklandı. 8-9 Ocak tarihinde yayınlanan bölümde eski yarışmacı Tankut sürprizi yaşandı. Yeni gelin adayı güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerken, ilk dakikalarda Ünal ile yaşadığı diyalog ev halkı tarafından olumlu karşılandı. Kısmetse Olur'un son bölüm özeti ve yeni bölümü ile ilgili tüyolar ayrıntılarıyla birlikte haber içeriğimizde.

Gökhan Sara ile yaşadığı aşk ve kavgalarla evde gündem olan Rabia evden elenen isim olurken yeni gelin adayı ile Ünal'ın arasında bir aşk yaşanacağı iddia edildi.

KISMETSE OLUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D'nin fenomen yarışma programında bu hafta sevniç ve hüzün bir arada yaşandı. Rabia'nın eve vedasından sonra yeni gelin ve damat adayları katıldı. Eski yarışmacı Tankut'un sürpriz ziyaretiyle evde duygusal dakikalar yaşandı.

TUĞÇE ERGİŞİ GÖKHAN'I ÇABUK UNUTTU

Rabia'nın yarışmadan elenmesinin ardından programa yeni gelin ve damat adayları katıldı. Daamt adayının masada yemek yediği esnada Tuğçe Ergişi ile kısa bir süre sohbet etti. Daha sonra Ünal'ın yeni daamt adayına yaptığı itiraf sonrası Tuğçe Ergişi'nin eve yeni gelen adaydan hoşlandığı ortaya çıktı. Tuğçe'nin  bu tavrı ise sosyal medyada "Gökhan'ı çabuk unuttu" yorumlarına neden oldu.

YENİ GELİN ADAYI ÜNAL'A MI GELDİ?

Eve iddialı bir giriş yapan gelin adayı güzelliği ile daat adaylarının dikkatlerini üzerine çekmeyi başarırken "Erkekte sakal sever misin?" sorusu üzerine Ünal kendisine imalı bir bakış attı. Sibel'de aradığı aşkı bulamayan Ünal'ın yeni gelen gelin adayı ile arasında bir aşk yaşanacağı iddia ediliyor.

TANKUT DENKER YENİDEN EVDE

Geçtiğimiz yıllarda ekrana gelen Kısmetse Olur'da Daniela ile yaşadığı aşk ile gündem olan Tankut Denker eve sürpriz bir ziyarette bulundu. Gelin adaylarının yanına giderek yaşadığı eski günleri anlatan Tankut duygusal dakikalar yaşarken gözyaşlarına engel olamadı.

Fenomen yarışma programında damat ve gelin adayları arasında güzel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son bölümde Adnan ve Didem yedikleri romantik akşam yemeğinin ardından yüzük takma kararı aldı. Yeni bölümde yüzük olayı ile ilgili bir itirafta bulunacak olan Didem, “İnsanlar önce evet der sonra elini uzatır, ben önce elimi uzattım sonra evet desem mi diye düşündüm” dedi.

GAMZENİN SÜPRİZİ

Kısmetse Olur’un neşeli gelin adaylarından Gamze bu akşam yayınlanacak bölümde yeni bir sürprize daha imza atacak. Akın ile konuşmak istediğini söyleyen Gamze onu yanına alarak dışarı çıkacak. O esnada salonda hasta bir şekilde yatan Barış’a çorba yapan Akın ise “Barış ben çorbaya sonra devam edeyim abi” diyerek Gamze’nin yanına gitti. Akın’ın bu tavrı sonrası damat adaylarının tamamı kahkaha atarken Barış da yaşadığı durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

SİBEL GÖKHAN İÇİN AYRILMAYI DÜŞÜNÜYOR

Geçtiğimiz hafta Adnan ile yaşadığı tartışma sonrası Gökhan Sara’nın Kısmetse Olur evinden diskalifiye edilmesi nedeniyle kendisine aşık olan Sibel de yarışmadan ayrılmayı düşündüğünü dile getirdi. Gelin adayları kendi aralarında yaptıkları konuşmada Sibel’e “Gökhan için bu yarışmayı bırakmak değer mi önce bunu bir düşün” dediler.

ADNAN: EVLİLİK TEKLİFİNDEN AİLEMİN HABERİ YOK

Didem ile birlikte görüşmeye devam eden Adnan son bölümde yaptığı sürpriz ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ailesinin evlilik teklifinden haberi olmadığını belirten damat adayı “Evlatlıktan reddetmezler herhalde” diyerek espri yaptı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS