magazin haberleri

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ve 26 Ocak son bölüm özeti

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ve 26 Ocak son bölüm özeti

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı 26 Ocak’ta yayınlanan son bölümün ardından merak konusu oldu. Kanal D’nin fenomen yarışma programı Kısmetse Olur son bölümde Berker ve Gözde arasında börek krizi yaşandı. Damat adaylarının bulunduğu eve gönderilen börekler Berker’i oldukça zor durumda bırakırken gelen isimsiz notlar karşısında açıklama yapmak zorunda kalan isim Berker oldu. Börek ve notların eski bir kız arkadaşından geldiğini ifade eden Berker, yaşananlardan dolayı Gözde Bozacı’dan özür diledi. Kısmetse Olur 27 Ocak fragmanı ve gelecek bölüm detayları internet ile aynı saatte haberimizde olacak…

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Kısmetse Olur'da Gözde Bozacı ve Berker arasında yaşanan tartışma son bölüme damga vurdu. İsimsiz mektupları görmesinin ardından görüşme odasına koşan Gözde, Berker ile gerçekleştirdiği görüşmede mektubun ve böreğin kimden geldiğini sordu. Berker ise Gözde'ye yaptığı açıklamada mektupların eski kız arkadaşından geldiğini itiraf etti. İşte, Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ve 27 Ocak'ta ekrana gelecek bölümün detayları...

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Haftanın finalinde Sibel ve Arca elenme stresi yaşarken halk oylamasında birinci olan kişinin gelin adayı olması nedeniyle yarışmaya veda eden isim erkekler evinden olmuştu. Arca’nın vedasının ardından eve gelen Gökhan Sara, Sibel’i evden götürmek istediğini belirtmiş ve bu durum diğer yarışmacılar arasında şaşkınlık yaşatmıştı.

Öte yandan Gamze, Akın ile yaptığı konuşmada bir gelin adayının Akın'dan hoşlandığını kendisine itiraf edecek.

YENİ GELİN ADAYI GELECEK İDDİASI

24 Ocak fragmanında eve gelen sarı saçlı bir kişi Berker’in taptığı açıklamaları hatırlatarak onun için programa geldiğini ima edecek. Geçtiğimiz günlerde Berker’in kendisi için yaşın değil yaşanmışlığın önemli olduğunu açıklamasının ardından gelin adayı bu sözleri tekrarlayacak. Berker’den oldukça olgun gözüken kişinin eve gelişinin gerçek nedeni ise 338. bölümde ortaya çıkacak.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Son bölümde Onur Gamze ile yaptığı konuşmada evdeki bir gelin adayının itiraflarından bahsederken geçtiğimiz günlerde elbise yüzünden tartışma yaşayan Adnan ve Didem ikinci bir kriz ile karşı karşıya kaldı. Bu kez lens yüzünden kavga eden ikili aralarında yine anlaşmazlık yaşadı. Damat adayları ile yaptığı sohbette Didem’in yüzük taktıktan sonra artık kendisini dinlememeye başladığını ifade eden Adnan, artık bu durumdan sıkıldığını ifade etti.

Fenomen yarışma programının önceki bölümünde Gökhan Sara eve yeni bir ziyarette bulundu. Kendisinin eve girme ihtimalinin düşük olduğunu belirten damat adayı Sibel'i evden götürmeye karar verdi. Sibel yarışmacı arkadaşları ile vedalaştıktan sonra Gökhan Sara ile birlikte evden ayrılma kararı aldı.

BU HAFTA KİM ELENDİ?

Oylama sonucuna göre Aycan daha yüksek oy alarak kızlar evini koruma altına alınca elenen isim Arca oldu. Gökhan Sara'nın eve dönerek Sibel'i evden çıkarmak istemesi ise haftanın finaline damga vurdu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS