Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümde şok gelişme! - izle

A A

04.05.2016 - 10:50 Son Güncelleme:

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni sezondaki kanalı belli oldu! Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümü izleyiciyle buluştu. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da dün akşam gerilim gittikçe tırmandı. Dizide canlı bomba şoku yaşandı. Polat, kendini patlatmak üzere olan canlı bombayı durdurabildi mi? Polat Alemdar, bu bölümde silah tüccarlarının peşine düştü. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde yaşananlar...

Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümde şok gelişme! - izle

Perşembe akşamları Kanal D'de izleyicisiyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümü için heyecan doruktaydı. Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanan 294. bölüm fragmanı yine hafızalardan silinmeyecek durumlara sahne oldu. Yeni sezon başında Defne Samyeli, Ertan Saban ve Luran Ahmedi'yi kadrosuna katarak büyük ses getiren Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü izleyiciyi yine dün akşam ekrana kilitledi.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 294. son bölümüyle izleyicilerle buluştu.

Kurtlar Vadisi Pusu 294.bölümü bu hafta aksiyon dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Polat Alemdar ve Gölge görünmezlik iksirinin formülünde gerekli olan maddeleri aradılar. Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümde başka neler yaşandı?

KURTLAR VADİSİ PUSU 294. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU 294. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Polat, kendini patlatmak üzere olan canlı bombayı durdurulabilecek mi? Gölge Lazkiye’den İstanbul’a uyuşturucu sevkiyatını kendi keşfettiği bir yol üzerinden yapmayı planlarken, Rusya’dan gelen sürpriz ne olacak? Anadolu’nun Gölge’ ye kurduğu tuzak işe yarayacak mı? Polat, parçaları birleştirip Anadolu’nun izini bulabilecek mi? Finalinde büyük bir sürprizle de karşılaşacağımız Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile kendi gününde, kendi saatinde.

Yayın Tarihi : 05 Nisan Perşembe/2016

Yayın Saati  : 20.00

KURTLAR VADİSİ PUSU 294. BÖLÜM FRAGMANI

KURTLAR VADİSİ PUSU 293. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 294. son bölümünde Gölge, Polat’ın hamleleri sonrasında Profesör Anadolu'dan yardım istiyor!

Geçtiğimiz hafta Gölge’nin hain tuzağını son anda engelleyen Polat Alemdar, Halil’e düştüğü tuzağı göstermiş ve ona gerçekleri anlatmıştı. Polat Alemdar, Halil’den hücre evinin adresini isteyecek.

Profesör Anadolu’nun buluşlarını kendi emelleri için kullanmak isteyen Gölge, Polat’ın hamleleri sonrası kısıtlanan hareket alanını genişletmek için bir görünmezlik iksiri istedi.

Türkiye’nin çizgisinin kader çizgisi olduğunu söyleyen Yasin Komutan, silahtan daha etkili bir planla operasyon hazırlığı yapatı. Böylelikle Polat oraya vardığında nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Anadolu’nun vereceği cevap karşısında Gölge’nin tepkisi ne olacak? soruları Kurtlar Vadisi Pusu 293. son bölümünde yanıt buldu.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA HANGİ KANALDA OLACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu’nın Eylül 2016 sezonu kanalı belli oldu. Peki Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanalda olacak?

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu, önümüzdeki sezon hangi kanalda devam edeceği belli oldu. Daha önceki yıllarda Kanal D, ATV, Star TV, TNT, Show Tv gibi birçok kanalda dolaşan dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Dizi yeni sezonda yine Kanal D’de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Kanal D yöneticilerinin diziyi elden kaçırmamak için yapımcıyla ön anlaşma imzaladığı da kulislerde konuşulanlar arasında. Kurtlar Vadisi Pusu 14. sezonuyla Eylül 2016’dan itibaren, yine kendi gününde ve saatinde Kanal D’de olacak.